Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » A Fuze sima, citromos teáját...

A Fuze sima, citromos teáját tudnám itthon "másolni"? Vajon melyik teafilter íze hasonlít rá leginkább?

Figyelt kérdés
A gyerek odavan érte, de kiborító számomra, hogy kész teáért adjak pénzt. Itthon szoktam egyéb fekete teát készíteni, mi azt isszuk, de ez nem hasonlít a Fuze teára. Vajon hogy érhetnék el legalább hasonló ízt?
2021. jan. 25. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Aromával
2021. jan. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Instant teaporral. Citromos ízű.


Egyébként ne adj érte pénzt, ha a gyereknek nem kell a házi, így járt.

Nálunk sosem volt divat az efféle. Mindig főztünk teát, beízesítettük és kész. Akinek nem ízlett, az nem itta.

2021. jan. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
De nyugi, az ilyen vackokban lévő mesterséges ízfokozót - AMIÉRT ráfüggnek az emberek - nem fogod tudni előállítani.
2021. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ettől tartottam. Ismerem az ízfokozó hatását sajnos.


Csak reménykedtem, hátha van olyan fajta fekete tea, ami igazán hasonlít.

Cukrot és valódi citromlevet használok ízesítésre, de nyilván számít maga a tea is.

2021. jan. 25. 14:49
 5/5 anonim válasza:
Hozzá hasonló filter nemigen lesz mert nem maga a tea adja a fuze jellegzetes ízét hanem a sok hozzáadott szar. Elvileg le lehetne utánozni ha beszereznéd a megfelelő összetevőket de nem igazán éri meg semmilyen szempontból.
2021. ápr. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!