Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha elkezdek energia italozni...

Ha elkezdek energia italozni mennyire káros?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, sosem ittam energia italt

De ha meginnék heti 1-et akkor mennyire lenne káros?


2021. jan. 20. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyire a smog Budapesten. Lassan öl minden ilyesmi, főleg ha keveset iszol. Semmi xtra. Inkább az a baj, hogy a koffein függőséget okoz, ha leállsz vele fáradtabb leszel egy ideig stb. Plusz finomak az endzsik és nehéz letenni őket ezért :D

Ne kezdj el "energiaitalozni", de ha néha megiszol 1et semmi bajod nem lesz. Kávétól se. Kávé egészségesebb egyébként (nyilván minőségtől függően). Mint bartender inkább azt javaslom.

24/F

2021. jan. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megittam három nagy cukormenteset 15 évesen...nem aludtam három napig.

Aztán utána nem is ittam 7 évig, elegem lett belőle akkor.


Most a napokban ittam egyet csak az íze miatt és eleredt az orrom..ne idd.

2021. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Heti 1-től nem lesz bajod, de azért ennél gyakrabban ne fogyaszd, többet árt, mint használ.
2021. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem mikor azt írom, hogy épp eléggé. Eleve ha heti egyet megiszol, rá fogsz szokni, és mindig várni fogod. Aztán rájössz, hogy heti kétszer se lenne rossz, és azt fogod hinni, hogy ez még belefér, hisz nem iszol sokkal többet. Ennek viszont a vége az, hogy amint megpróbálod elhagyni, fáradt, ingerült leszel, és kívánni fogod a löttyöt.


Nyilván ez nem szent írás, fiatalon még én se éltem át ezt, holott napi 2 litert is megittam, de 22 éves korom óta nagyon megérzem a hatását, és a hiányát is, ha épp elkap a kísértés, és 2-3 alkalommal iszok. Inkább vegyél valami nagyon finom teafüvet és teázz.

2021. jan. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jó jó nem iszom akkor:D
2021. jan. 20. 22:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem szabad rászoknod, még kipróbálhatod. Ez nem olyan addiktív dolog, hogy egy alkalom után mehetsz az elvonóra.
2021. jan. 21. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Anonym67 válasza:
Hosszú távon káros leginkább de ha 1 évbe 1x iszol egy db-ot attol semmi bajod sem lesz de figyelni kell hogy ne szokj rá mert eléggé függő lehet tőle az ember! Kortól függetlenül!!
2021. jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!