Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kb. 2 hete felbontott 100%-os...

Kb. 2 hete felbontott 100%-os Cappy narancs a hűtőből jó-e még?

Figyelt kérdés
Jó hideg hűtőből vettem ki. Kb 3/4-ig volt, amikor hűtőbe tettem, kicsit elfeledkeztem róla, de jól lezártam, most kivettem. Nincsen neki szaga, vagy ilyesmi. Megihatom? :)

2020. dec. 14. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Attól függ...
30 szavazat
 1/4 anonim válasza:
100%
Én azt még meginnám, de személy függő. Ha nagyon finnyás vagy, akkor ne idd meg. :D
2020. dec. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jelentem, finom, jó ez így. :D Mint amikor a boltban vettem...
2020. dec. 14. 20:35
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Az ilyenek úgy tele vannak minden sz*rral, hogy egy évig is eláll..
2020. dec. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Tekintettel arra, hogy az ilyen italokat elég sok tartósítószerrel "áldják meg", ebből kifolyólag, ha jól rácsavartad a kupakot, és hűtőben is tartottad, biztosan fogyasztható. Kivéve, ha a szavatossági ideje lejárt, bár az ilyen termékeknél ez szinte esélytelen, mert van, hogy a boltban történő vásárlásodat követően még 1, de lehet 2 évig is fogyasztható.


További szép napot kívánok!

2020. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!