Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Alkoholmentes baileys recept?

Alkoholmentes baileys recept?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kismamának szeretnék karácsonyi ajándékkémt alkoholmentes baileyst csinálni. (eddig minden évben alkoholosat készítettem neki, de nyilván most nem ihat alkoholt.) Ha az eredeti receptemből kihagyom az alkoholt, helyette rumaromát teszek bele az jó lehet? Neten nem találtam egy receptet sem. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. dec. 13. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább készíts az idén valami mást, alkohol nélkül, aromával nem lesz jó, vacakot meg nem kellene ajándékba adni.
2020. dec. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Élvezhetetlen lesz, pont az alkoholtól van az a speciális íze. Egyébként kb. egy tejszínes kávé.... Kell bele a whisky és maga az alkohol íze, azt nem igazán lehet pótolni.
2020. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, kitalálok valami mást :)
2020. dec. 13. 12:50

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!