Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Az energia ital egy napra...

Az energia ital egy napra pótolja az alvást?

Figyelt kérdés

Ma angolozni akarok este, mert naon nem akar menni, de holnap 2 szakelmélet és 5 szakmai órám lesz, abból amit nem szeretek annyira.

A barátnőm egy unalmas animét akar holnap velem nézetni, de nem akarom megbántani.

Így is 4 órakor kellek h elinduljak és fáradt vagyok napközben. Ha 2 energyit veszek az ébren tart?


2020. szept. 9. 20:04
1 2
 11/14 anonim válasza:
70%
Ha mindennap iszol egyet, akkor soha többe nem kell aludnod. Csak arra vigyazz, hogy idoben idd meg, nehogy elotte elaludjal.
2020. szept. 10. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Hát jöttek ' értelmes válaszok'

Még annyi h mindennap iszom + alszok, mikor 2-3 at akk meg nagyon pörgös vagyok. A mai nap viszont fontos lenne és alvás nêlkül inkább nem kockáztattam

2020. szept. 10. 05:14
 13/14 anonim ***** válasza:
44%

Mellékesen többiek számára az anime jelentése: japán animációs film mindenféle korosztálynak, de többnyire 15+ ifjúságnak és felnőtteknek. Mint pl. Dragon Ball, InuYasha, Naruto, Pokémon, illetve vannak kifejezetten felnőtteknek horror és erotikus animék is.


Nem tartom jónak az ébrenlétet, főleg fiatal korban és tanulás mellett. Az energiaital pedig nem segít ebben, illetve egy alvás nélküli teljes napnak vagy pontosabban 40-48 órának súlyos következményei is lehetnek. Úgyhogy tanács: tanulás és nem anime. Ha a párod igazán a párod, akkor meg kell értenie.

2020. szept. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem úgy hatékonyabb, ha csak ilyen helyzetekben iszol energiaitalt (inkább kávét, szerintem az jobb, de mindegy)


és nem, nem pótolja, de hogyha ritkán, tehát csak ilyenkor, amikor tényleg kell egy kis segítség, hogy ébren maradj, iszol ilyesnmit, akkor jobban hat

2020. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!