Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Felbontott mandulaital megromo...

Felbontott mandulaital megromolhatott, ha 2 napig nem volt hűtőben, csak hűvös helyen?

Figyelt kérdés
Ma már kicsikét fura íze volt...
2020. szept. 7. 10:51
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

Augusztus 31-én lejárt, ki gondolta volna... De nálunk mindog "pazulás van".... Nagyszerű.


Lehet nem is vagyok érzékeny a tejre, hanem mindog romlottat kaptam...

2020. szept. 8. 19:30
 22/28 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2020. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnőtt vagy, akkor jobban jársz, ha mielőbb elköltözöl. Elmész dokihoz, kideríted mi a bajod, azt eszed amit csak szeretnél és anyádat még csak az ajtón se kell beengedned.
2020. szept. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Itt nagyobb gondok vannak, mint egy tejérzékenység... ha teheted, költözz el mielőbb. Romlott dolgot soha! Csoda, hogy nem kerültetek kórházba!
2020. szept. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy nagykorú, keress egy iskolapszichológust vagy megbízható rokont és mondd el ezeket.
2020. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

4-es újra:

Hát ha meg felnőtt vagy (legalábbis korban), akkor már nagyon ideje cselekedned. Én az ilyesmit 16 évesen már elkezdtem, nálam nem volt ilyen brutális dolog, de még úgy sem volt könnyű és idő kellett, mire a szülő felfogja, hogy külön élete van a gyerekének, satöbbi. Mostanra már nem lakom otthon sem meg ilyesmi, de jó a kapcsolat, jobb mint 14-17 évesn volt (24 vagyok mával :) ).

Ha mást nem dobj egy címet, mert már engem idegesít a muterod, leülök vele :D (nem mondtam komolyan, de ez motiváljon. Meg kell beszélni valahogy, ha meg nem megy mert egy...olyan, akkor letojni, elköltözni mielőbb, satöbbi, esetleg rokonhoz, baráthoz.)

2020. szept. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Most jutott még eszembe, hogy vannak receptek a neten, keress rá és próbálkozz esetleg házilag készíteni növényi tejet. :))

Elsőre lehet nem lesz finom, viszont hosszú távon költséghatékonyabb.

2020. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Illetve nyilván gyakrabban kell csinálnod, nem tartható el 5 napig, mint egy boltban vett növényi tej.
2020. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!