Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Felbontott mandulaital megromo...

Felbontott mandulaital megromolhatott, ha 2 napig nem volt hűtőben, csak hűvös helyen?

Figyelt kérdés
Ma már kicsikét fura íze volt...
2020. szept. 7. 10:51
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Ha megkóstolod és savankás, akkor igen.
2020. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Megittam, nem volt annyira rossz... Utólag mint ha furább lett volna... De nem éreztem.


Nem tudtam hűtőbe rakni, mert akkor anyám észreveszi...

2020. szept. 7. 10:59
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ohh :/ , máskor ha veszel csomagold be alufóliába a dobozt és úgy tedd be, lehetőleg fektetve így azt mondod kaptál valami kaját vagy suliba viszed következő nap.
2020. szept. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja anyudnak vele? :D Én laktózérzékenyként csak ilyesmiket iszom. Teljesen jók. (Meg laktózmentes tejet, de nekem az is rossz am).
2020. szept. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Mert szerinte csak kitalálom, hogy nem bírom a tejterméket, meg drága, aztán patáliát rendez. Mindegy, talán nem volt romlott, de nem árt hűtőben tartani!
2020. szept. 7. 12:14
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális anyud viselkedése már bocsánat. 3as voltam
2020. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha biztosra akarsz menni és bizonyítani neki, csináltass esetleg tejérzékenység tesztet, hátha annak hisz. Ha tényleg szokott lenni reakciód a tejtől, akkor szerintem kimutatja a teszt. 🤔
2020. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Dugdosni kell előle, így meg semmi értelme, mert rám romlik, de szerencsére semmi bajom :) Öcsémnwk meg összevesz mindent, de én megveszem magam, dugdosni kell....


Szerinte azért találom ki, mert szégyellem őket és nem felel meg az itthoni kaja, bolond vagyok, meg előkelő...

2020. szept. 7. 13:06
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Jujj hasonló cipőben járok. Szerintem fogadd meg a tanacsom vagy keress más kifogást hozzá. 3-as voltam.
2020. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Egyébként akciós volt, 500 Ft/l, de semmi értelme, mert egy nap alatt nem fogy el. Nekem az alufóliát is kibontaná....
2020. szept. 7. 13:17
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!