Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Hová tünt a "Tikkadt szöcske"...

Hová tünt a "Tikkadt szöcske" kóla?

Figyelt kérdés

Pár éve lehetett kapni az akkor újdonság Tikkadt szöcske"-márkanevű magyar gyártású kólát!hová tünt?

[link]



#kóla #tikkadt szöcske
2020. aug. 23. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem volt túl népszerű, kevesen vették. Illetve még az elején "nagymagyar" ismerőseim menőztek vele, hogy veszik, mert örültek a fejüknek, hogy végre valami kólaszerű löttyöt tölthetnek magukba, ami magyar, de aztán idővel rájöttek, hogy mégiscsak szívesebben isszák a haldokló nyugat gépi kóláját.

Nekem tetszett az íze, de tény, hogy nem z átlag ember ízlésének való volt, főleg nem azokéhoz, akik valami kólafélét vártak.

2020. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, nem volt versenyképes.
2020. aug. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Még létezik, legalábbis egy sulis programhoz kaptunk tőlük februárban. (szponzoráció)
2020. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem vette senki szerintem. Szerintem nem magyar kólaként kellett volna reklámozni. Így én is többségében csak olyasmi embereknél láttam, akik ilyen látványos nyugat-utálók, vagy elkönyvelték a kólát az ördög italának, de igazából szerették. És akkor megvették ezt a "magyar kólát", hogy majd olyan íze lesz, mint a Pepsinek, és hát... nagyon nem olyan íze van. xD

Ha mondjuk valami tök más italként promózták lett volna, egy más célközönséggel, akkor talán lehetett volna sikeres.


@3 Még lehet, hogy létezik, meg gyártják, de üzletekben nem árulják már. Amire nincs nagy kereslet, azt attól még gyárthatják kisebb mennyiségben, de a boltokig nem jut el.

2020. aug. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
2020. aug. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4 igen persze, gondoltam, hogy valahogy így működhet. Csak gondoltam jelzem, az ital még letezik :)

(#3 vagyok)

2020. aug. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert rossz mint a bűn, emellett még drága is...
2020. aug. 24. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 nekem ízlett,azért hiányolom.
2020. aug. 24. 09:24
 9/11 anonim válasza:
100%
A linken elvileg tudsz rendelni amit a válaszomba írtam
2020. aug. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
én is szerettem
2020. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!