Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van kevés szénsav a...

Miért van kevés szénsav a kólákban mostanság?

Figyelt kérdés
Márkától függetlenül nagyon hamar kimegy a szénsav a kólákból,régen nem ilyenek voltak. Már meginni sem tudom mert annyira enyhe

2020. aug. 3. 10:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én is többször tapasztalom. Cocát vettem egyszer 1l-t. Hát abban, nemhogy kevés, hanem egyáltalán nem volt szénsav. Mintha napok óta ki lett volna nyitva, pedig csak akkor nyitottam ki...
2020. aug. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Rendszeresen ilyen az összes, coca meg pepsi is. Régebben üveges és aluminiumosba kifejezetten erös savas volt,mostmár enyhe , a müanyagos meg nagyon enyhe,velem is elöfordult hogy szinte semmi nem volt.


Már nem is veszek

2020. aug. 3. 11:29
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Én most ittam szombaton, és rohadt erős szénsavja volt. Lehet hogy csak megszoktad? Vagy melegen ittad?
2020. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Hol lehet olyan kólát kapni amiben nincs vagy csak kevés szénsav van benne? A karomat adnám érte. Mindig ki kell ráznom belőle -_-*
2020. aug. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%
a háttérhatalom csempészi ki
2020. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kisebbekben több van

Ha fel literest veszek jo erős a nagy meg két pohár megivása után inkább szénsavmentes 😀

2020. aug. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Én szoktam venni kis üvegeset is, nagyobb kiszerelést is, és mindig van benne sok.

Egy nagy üveg, ha ki van bontva és nem isszák meg pár napon belül, egy héten belül, akkor elszáll belőle. De frissen mindig iszonyatosan pezseg.

2020. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 MancsWolf ***** válasza:
100%
#4 +1
2020. aug. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Aki a szénsavmentest vagy nagyon gyengét szereti annak a pepsit ajánlom,meg a cola lightot azok a lehetö legkevésbe savas kólát.


Az olcsókban budget márkákból szoktam venni ami még melegen is savasabb mint a márkás kólák

2020. aug. 3. 12:14
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Milyet iszol?

Én a normális eredetit cocát szoktam, az teljesen jó szénsavas. De kóstoltam már a zérót. Annak nemcsak az íze borzalom, de olyan, mintha állott lenne, mint amikor a normál coca üvege már pár napja nyitva van és úgy innál belőle.

2020. aug. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!