Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Növényi tejek mennyi ideig...

Növényi tejek mennyi ideig állnak el bontva a hűtőben?

Figyelt kérdés

Volt itthon nemrég rizstej, az volt ráírva hogy bontva 4 napon belül kell elfogyasztani. 4 nap alatt esélytelen hogy elfogyasszam az egészet... :(

A 6. napon még használtam, nem volt fura szaga/íze és bajom se lett tőle. Utána azért már nem mertem tovább használni.

Gondolom ezek azért kevésbé romlanak mint a normál tej.

Mennyire kell szigorúan venni a 4 napot? Ti meddig szoktátok használni miután ki lett bontva? Egyáltalán ezek hogy működnek, ez is megbüdösödik ha már rossz? Honnan lehet tudni hogy még fogyasztható-e?


2020. júl. 30. 09:11
 1/2 anonim válasza:
100%
Én csak mandula és kókusztejet fogyasztok, ami ha jó minőségű akkor nálam 6-7 napig is eláll.
2020. júl. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én legtöbbször rizstejet használok, de mindig elfelejtem, hogy mikor bontottam fel. Sem az íze, sem a szaga nem változik kb egy hét alatt, de azért van, hogy utána érzem, hogy ezt már nem kellett volna meginnom
2020. júl. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!