Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Teakedvelők!A Twinings tea az...

Teakedvelők!A Twinings tea az valóban minőségi,vagy a mondjuk tescos assamhoz képest túlárazott és csak a nevet fizettetik meg?

Figyelt kérdés

Az eddigi kávézás meg energiaitalozás helyett gondoltam hogy átállok a zöld meg a fekete teára,mindenképp szálasat gondoltam,mert a filteresről terjengenek a "rémhírek"...

Viszont nem tudom milyen márka legyen,mi az ami ár-érték arányban a legjobb?Azért is a Twiningsre gondoltam,mert a multikban az a legdrágább,és az ember hajlamos emiatt a legminőségibbnek is gondolni,de vajon ennek a márkának az esetében ez reális?



2020. jún. 4. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Túlárazott. Ha jó minőségű teát szeretnél, inkább vegyél teaházban, ezekben nem csak inni lehet, hanem ugyanúgy megveheted csomagoltan a szálas teát.

Teás webshopok is vannak.

Vagy ha van a közeledben Müller, még ott körülnézhetsz, szoktak minőségi teákat árulni, akár a sajátmárkásaik is jók.

2020. jún. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

És esetleg tudnál ajánlani ilyen Twinings árszegmensben márkákat?

2020. jún. 4. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pukka, Teehaus, Heath&Heater, bár az első és az utolsó inkább zöldteá kínál. Jó még a Yogi, bár nekik meg inkább fűszeres fekete teáik vannak.
2020. jún. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Bocsi, Teekanne, nem Teehaus. :)

Aztán ott a Dr Chen-féle zöldtea, én évekig ittam, szerintem elég jó minőség.

2020. jún. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!