Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak nekem tűnt fel, hogy...

Csak nekem tűnt fel, hogy sokszor más az íze a zöld Monsternek?

Figyelt kérdés
A kérdés nem vicc és nem egyszeri tapasztalat. Már vagy 10 éve iszok zöld Monstert, de a kezdetek óta észrevettem, hogy nem mindig ugyan olyan az íze. A legtöbbször finom édes és selymes, de sokszor kifogok olyat hogy sokkal savanyúbb, vagy épp olyan hogy kifejezetten rossz az utóíze. Úgy gondolom, amekkora tételbe gyártják ezeket, nem szabadna ilyennek előfordulni. Más is észrevette már ezt? Mindig is kíváncsi voltam erre, de most kifejezetten azért jöttem ide, mert tegnap egy olyat fogtam ki amilyet még soha. Belekortyoltam és ki is kellett önteni, mert majdnem elhánytam magam.

#energiaital #Zöld moster
2020. máj. 27. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Élelmiszer ipar. Persze minden egyes gyártásnál megkóstolják de mivel sok sok alapanyagból épül fel ezért ízre lehet néha kisebb eltérés. Plusz van, hogy mondjuk kifogsz egy több hónapja gyártottat. Ott is lehet kisebb ízváltozás de ez nem azt jelenti, hogy rossz vagy káros.
2020. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Kibontás előtt rázd fel (nem vicc)

Ha kiöntenéd üvegpohárba, és nem álandóan dobozból innád, akkor látnád a barna üledéket az alján elvileg ezek lennének a növényi összetevők (vagy kitudja mi).


Gondolom szétválnak a dolgok a dobozban, ettől a más íz.

2020. jún. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!