Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti örülnétek annak, ha Magyaro...

Ti örülnétek annak, ha Magyarországon bevett szokás lenne, hogy a ruházati boltokban, könyvesboltokban, ékszerboltokban (ahol a vevők rendszerint több időt töltenek nézelődéssel) ingyen fogyaszthatnátok ballonos ásványvizet?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 13. 13:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amikor pont hogy védeni kellene a környezetünket akkor ilyenre egy csomó műanyag poharat elhasználni pazarlás lenne. Ha a vásárló hoz magával kulacsot, palackot, és azt megtöltenék ingyenesen, az korrekt lenne.
2020. ápr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
75%

műanyagpohár,

hulladék,

ökológiai lábnyom,

fenntartható fejlődés

2020. ápr. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
szerintem még mindig környezetbarátabb, mintha mindenki, aki ezt igénybe venné venne magának egy fél literes ásványvizet
2020. ápr. 13. 17:34
 14/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2020. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
#13 Annál lehet hogy tényleg környezetbarátabb, csakhogy ez nem történne meg. Egy ilyen lehetőséget rengetegen használnának ki, akik annyi ideig vásárolnak hogy tényleg csak emiatt vennének maguknak vizet, az ennek a töredéke. Az emberek nagy része aki nem gondol a környezetre vagy más okból vesz magának útközben palackos vizet, az megteszi ezt attól függetlenül is, hogy bemegy-e az általad említett boltokba.
2020. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Az embereket ismerve nem,nem örülnék . Mellesleg aki nem bírja ki ,hogy maximum 1 órát (és akkor már nagyon sokat írtam szerintem) nem iszik meg zabál a könyvesboltban,az maradjon otthon .
2020. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Auchanban tavaly láttam ilyet még padok is voltak ki téve amire le lehet ülni.senki nem dobálta el a poharakat .viszont jól eset.
2020. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
Ja, aztán az összes kis proli tizenéves ott tobzódna... :D
2020. ápr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Én már annak is örülnék, ha az éttermekben, vendéglátó helyeken automatikusan kapnál a fogyasztási cikk mellé egy kancsó vizet. Most szinte mindenhol csak 3,3 dl-es ásványvizek vannak, ami drága is és kapásból megiszok belőle kettőt. Pedig étel mellé jól esik a folyadék...


Amerikába bárhová beültél mindig tele töltötték a poharad friss vízzel, és hihetetlenül jólesett.

2020. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#18, vízért? 😃
2020. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!