Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Melyik kávézási illetve...

Melyik kávézási illetve kávéfőzési módszert ajánljátok, ha a kávézás élménye a fontos és nem a koffein hatása?

Figyelt kérdés
Finom legyen. Erősnek nem kell lenni. Az sem baj, ha kevésbé oldja ki a módszer a csersavat.

2018. aug. 29. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit szeretsz. Csak tisztán a kávét, vagy valamivel felturbózva? Én pl. a cappuccinot szeretem. Mondjuk expresso gépből is tökéletes - munkahelyen. Kakaót is szoktam bele tenni, esetleg fahélyat a tetejére.

Aztán mindenki másra esküszik. Sajnos a csersavtartalomhoz nem értek, de biztos utána lehet nézni neten...

2018. aug. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Espresso vagy ristretto. Nekem még mindig ez adja az igazi kávé élményt. Esetleg aeropress?!
2018. aug. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy teljesen másfajta kávék is léteznek, mint amit az átlag ismer. A legtöbbet nem is espresso gépen kell főzni, van, amit nem is főznek. De ezeket a többség nem ismeri, én sem. A legtöbb magyar ember az espessot ismeri.

Arra vagyok kíváncsi, hogy minek érdemes jobban utánanézni.

2018. aug. 30. 08:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!