Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » 2 napja bontott szénsavas...

2 napja bontott szénsavas gyömbér hogyan buggyanhatott meg?

Figyelt kérdés

Alig ittam belőle, nem gyümölcslé vagy ilyenek, amit hűtve kellene tárolni. Éjszaka is ittam belőel, de nem éreztem az ízén semmit. Ma akarok belőle inni és büdös pallas, rohadt víz szaga van... Alapból nem lejárt.


Meg az ásványvizet felbontod mége gy hét múlva is iható. Penny Drinky, gondolom sima csapvíz, az szokott így járni..


2020. jan. 31. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Valószínűleg a pH értéke nem volt 3 alá letolva mint általában szokásos.
2020. jan. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
8 cfoktól beindul a cukor aroma .
2020. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Édesítőszeres volt, nem tartalmaz cukrot. Illetve a víz lett pallas. Így jár a sima csapvíz is pár nap után.
2020. jan. 31. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
lehet cmi kajamaradek vekerult akar a szadrol, vagy vmi baci a levegobol. a penesz is hasonloan kezd el noni ha bekerul vmibe
2020. jan. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az üvegből ittál. Legközelebb töltsed ki pohárba.
2020. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pohárban hamarabb így járnak... Töltsetek csapvizet műanyag flakonba, két napig haggyátok benne, majd szagoljátok meg, olyan a possadt víz szaga.
2020. jan. 31. 16:09
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Írod, hogy Penny Drinky. Hát ez mindent elmond. Nem érdemes ilyen olcsó szarokat venni. Nekem nem megbuggyant, hanem konkrétan allergiás lettem tőle. Mindenem bedagadt, úgy néztem ki, mint egy lufi. Nem öntöttem ki a csapba, de következő nap olyan szaga volt, mint a pöcegödör. Kíváncsi lennék, hogy a Nébih ellenőrzéskor mit tapasztalna az ilyen édesítőszeres, üdítőitalnak egyáltalán nem nevezhető löttyöknél. Nemcsak a gyömbéres ilyen, hanem az összes többi. Van kólaízű, akármilyen ízű. Soha többet!
2020. jan. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ja és mielőtt valaki azt gondolná, hogy esetleg valami mástól dagadtam fel, akkor leírom, hogy ez nem először fordult elő, azért soroltam fel az ilyen, meg olyan ízű löttyöket. Csak akkor dagadtam fel, mire rájöttem, mi okozza. Ne vegyél ilyen szénsavas üdítőket, ha rám hallgatsz.
2020. jan. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ennek is pöcegödör szaga volt... De a sima csapvíz is így jár sajnos.


Hát mert ez édesítőszeres és nem cukor, azért vesszük. Tudom, a kólát is szoktam inni. Ezek után én nem fogom meginni többet, az biztos. A kólától én hánytam.

2020. jan. 31. 16:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!