Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért veszik sokat a Hell,...

Miért veszik sokat a Hell, Watt, Red Bull energiaitalokat, mikor egy sima Tesco Energy Drinkben több vitamin és hatóanyag van?

Figyelt kérdés
Pl B12 vitaminból a Tesco energy drinkben 6x annyi, mint egy Hell-ben, és 30%-al több, mint egy Red Bull-ban? De több van benne B6-ból is és az egyéb összetevőkből. Ennyit számít a divat a józan ésszel szemben?

2020. jan. 30. 09:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nekem például valami jóféle fekete teától. :)

2020. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

#10 Akkor az emberek nagy része hülye mert nagyon sokan veszik a koffein tartalom miatt. Ettől még lehet a fekete teában több, sőt ár-érték arányban a legjobb ha rendel az ember nagy kiszerelésben koffeintablettát. De mégis teljesen más az energiaital, egyrészt az íze miatt, másrészt sokkal kényelmesebb csak megvenni valahol mint lefőzni egy teát.


A minőségről annyit hogy lehet hogy összetevők terén igazad van. De a minőség a legtöbb ember számára az ízét jelenti és az ár érték arányt. Szerintem a nagy többség nem fogja megnézni a csomagolást meg az összetevőket. Ahogy a legtöbben nem nézik meg pontosan hogy mi van az üdítőkben amit isznak.

2020. jan. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
10-es, az lehet hogy megfelel az előírásoknak és így árusíthatják, de az íze szerintem xar. Ezért Hellt iszok, mert nekem az ízlik a legjobban. Nem a koffeintartalma miatt iszom (kivéve vizsgaidőszakban), sőt még nem is a vitamin tartalma miatt. Az energiaital bubis és édes, imádom, sokkal jobban mint a kávét. Az meg kit érdekel hogy Fidesz közeli a tulaj? Attol még a termék jó.
2020. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
19%

Kedves #13.

Nagyon sokan lemondanak dolgokról, ha megtudják, hogy ez meg az valamely politikai csoporthoz közeli. Persze butaság az egész, sajnos sokaknak sokat jelent valamiért.

Egyébként a Hell csak szimpla üzleti érdek szempontjából "fideszes", ha Miki manó aprószedegető pártja lenne hatalmon, akkor azokhoz közelednének. Még egy olyan cégnek is be kell "nyalni" sokszor az aktuális hatalmon lévő pártnak, mint a Hell-nek, aki saját zsebből is tudná finanszírozni az építkezéseket stb. De persze egyrészt így sokat spórolnak. Másrészt pedig nem kell attól félniük, hogy ellehetetlenítsék őket, attól, hogy Mo-n működjenek.


K-mester

2020. jan. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
29%

Úgy látom sokan nincsenek tisztában az ár/érték jelentésével. Ha egy termék 99 forint és több hatóanyag van benne, mint a 160-300 forintig terjedő kategóriában, akkor ár/érték arányban nyilván a 99 forintos Tescos éri meg jobban.


Utána néztem a Hellnek, hát durván fideszesek, milliárdokat zsebeltek be, annak ellenére, hogy "elvileg" a kormány vissza akarja szorítani az energiaitalokat! Az biztos, hogy én többet nem veszek Hellt sem. A Tescosnak ma délután rendesen utánanéztem, naggyon durván több benne a hatóanyag, mint a hell-watt-redbull-rockstar italokban! És ugye tök ugyanaz mindegyik - mármint egyéb összetevőkre, csak az ízük más.

2020. jan. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#10 Lehet hogy a teában több a koffein,de szolgálatban nem érek rá teát főzögetni, plussz attól gyakrabban kell pisipnem,amire szolgálatban szintén nincs lehetőségem..
2020. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű a képlet az én esetemben. A munkám miatt 3 napot legalább csak járkálással és vezetéssel töltök. 200Km-re a lakásomtól reggel 1 óra kórül nem fogok egynapos poshadt teát kortyolgatni. A Tescos és Sparos energiaitalok számomra borzasztó ízűek. Ezért veszek Hellt vagy Redbullt.
2020. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

“Úgy látom sokan nincsenek tisztában az ár/érték jelentésével. Ha egy termék 99 forint és több hatóanyag van benne, mint a 160-300 forintig terjedő kategóriában, akkor ár/érték arányban nyilván a 99 forintos Tescos éri meg jobban.“

Az értékben nem csak a hatóanyag van benne, hanem többek között az íz is. A Pepsiben sincs több hatóanyag mint a Tesco Colában, de sokkal jobb az íze.

2020. jan. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem a watt a kedvencem ennek ellenére mégis tescosat veszek, ez olcsóbb, és mégis imádom.
2023. jan. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!