Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért veszik sokat a Hell,...

Miért veszik sokat a Hell, Watt, Red Bull energiaitalokat, mikor egy sima Tesco Energy Drinkben több vitamin és hatóanyag van?

Figyelt kérdés
Pl B12 vitaminból a Tesco energy drinkben 6x annyi, mint egy Hell-ben, és 30%-al több, mint egy Red Bull-ban? De több van benne B6-ból is és az egyéb összetevőkből. Ennyit számít a divat a józan ésszel szemben?

2020. jan. 30. 09:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan van, aki a vitaminokat nézegeti ezeken? :D
2020. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Carok a vitaminra, nem azert veszem. A Hell ami ízlik, a többitol hanyni tudnék. Ennyi az egész. De kívánom hogy ez legyen a legnagyobb baj az életedben. Párom meg pl csak red bullt iszik mert az ízlik neki.
2020. jan. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
Akkor igyad a tv energiaitalt, szerintem pocsék.
2020. jan. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert undorító íze van.
2020. jan. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem a vitaminok miatt iszik energiaitalt. Ennek semmi köze a divathoz. Ha valaki az energiaitalok közül választ, akkor esetleg a koffeintartalmat nézi meg a dobozon. Az pedig nagyjából az összesben ugyanaz. Így íz alapján dönti el a legtöbb ember hogy ár-érték arányban melyik a legjobb.


Amúgy speciel szerintem nem rossz a Tescós energy drink sem, a trópusi kifejezetten ízlett. De mivel nem járok Tescóba, ezért nem azt iszom. Választék, ár-érték arány és a nagy kiszerelés miatt Monstert iszom az esetek nagy többségében.

2020. jan. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Azért veszek Hell-t mert azt szeretem, meg néha Monstert. És nem a vitaminokat nézem,hanem az ízt,meg elsősorban,hogy mennyire tart ébren.
2020. jan. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán tudod mennyi a napi mennyiség ezekből a vitaminokból, és hogy mik a túladagolás tünetei?

Egyébként én csak Red Bullt veszek, az íze miatt, meg egyszerűen szeretem azt az érzést, amit ad.

2020. jan. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%
Költői kérdésem az, hogy akik nem isznak energia italokat, hogyan sikerül nekik ébren maradniuk.
2020. jan. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
70%

Az elmúlt években a Hell azon dolgozott, hogy ő legyen Magyarország energiaital nagykövete. Ami lássuk be sikerült is nekik. Hiszen, ha valaki régebben energiaitalra gondolt (tegyük fel 13 éve), akkor az egyet jelentett a Red Bull-al. De egy egyszerűbb példával szemléltetve, amikor valaki a láncfűrészről beszél már nem is használja azt a szót, hogy láncfűrész, hanem annyit mondd /általánosságban/, hogy Stihl. A Hell-nek és a Red bullnak is ez volt világ életében a célja, hogy a márka eggyé váljon a termékkel.De nyilván a többi márkának is ez a célja. A Tesco-nak vannak alsó kategóriás saját termékei (szerintem alsó kategóriás, ha bárkire nézve sértő volt ez, akkor elnézést), amelyek megadják azt amire vágysz, de sokszor úgy érzed, hogy nem annyira jól. S a Tesco egy áruház lánc, amelynek nem az a célja, hogy minden termékről a Tesco jusson az eszükbe az embereknek, mert ez lehetetlen lenne. Ezért van az, hogyha bemegy Pistike a boltba és rutinos gyors vásárlásra megy, akkor csak azt veszi észre amit ismer. Miért ismeri a Hellt, a Red bullt? Azért, mert reklámozzák magukat. S miért? Mert eggyé akarnak válni a termékükkel.


Nem fogyasztok energiaitalt, de bizonyára vannak minőségi különbségek is a márkásabb és a Tesco energiaitala között. Tegyük fel a Redbull volt sokáig a legfinomabb és a legjobb, de drága. Viszont a Hell megtalálta az aranyközéputat és majdnem olyan jó ízvilággal rendelkező italt állít elő kevesebb pénzből, kevesebbért árulva. Tehát ha az ember picit ad magára, de nem vitte fel Isten a dolgát, akkor meg fogja találni az aranyközéputat ami majdnem olyan jó, mint a nívós termék, de nem is a legalja.


Remélem segítettem és érthetően bírtam leírni.


Maradok tisztelettel. K-mester

2020. jan. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
33%

Mondjuk az nagyon durva, hogy valaki nem az összetevők miatt vesz energiaitalt, meg a vitaminok miatt! Megnéztem, tényleg több a hatóanyag a Tescos energiaitalban, mint a túlárazott Wattban és Hellben. Eddig nem is figyeltem, az tuti, hogy többet nem veszek wattot meg ilyesmit. Nagyon durván több hatóanyaggal dolgozik a Tesco, látszik, és nem is rosszabb a minőség, hiszen ha nem felelne meg a szigorú magyar szabályozásoknak, akkor nem árusíthatnák!


(A hell amúgy fideszközeli cég, szóval egyre többen kerülik a termékeit, főleg most, hogy kiderült a leggazdagabb magyarok között van a tulaj és nagyon sok közpénzt kaptak fejlesztésre!)


Aki meg a koffein miatt vesz energiaitalt az se normális, egy jól lefőzött fekete teában több koffein van és lassabban szívódik fel, tehát tovább hat.

2020. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!