Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Lehet valahol kapni üveges...

Lehet valahol kapni üveges ásványvizet a pet palackos helyett?

Figyelt kérdés

Teljesen átálltunk környezettudatosra. Még szokjuk a dolgokat, de néha nem tudok vizet vinni magammal és jó lenne, ha valahol lehetne kapni üveges ásványvizet. Tesco, Auchan, DM, bármi jó lenne.

Gyerekkoromban volt még üveges kóla is, manapság nem nagyon látok ilyesmit.


2020. jan. 22. 16:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

"Még szokjuk a dolgokat"

Van mit, ivóvíz például meglepően sok helyen van, bárhova mész. Innentől elég egy pohár.

2020. jan. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Van, pl a Theodora azt hiszem abban van. A bibi az, hogy nem visszaválthatóak, szóval az sem túl környehettudatos.
2020. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van egy pár drágább ásványvíz, de messze nem "pénztárca-tudatos".
2020. jan. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a csapvíz?
2020. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy palackot néhanapján, azt elég soksxor újra lehet tölteni csapvízzel.

Vagy ha nagyon kell a bubi, vegyél egy szódagépet!

2020. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy jó kulacsot és csapvizet töltesz bele.
2020. jan. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
vegyel egy kulacsot es azt toltsd ujra, nem muszaj uvegbol inni. raadasul ha talalsz is, nem lehet visszavaltani. a kulacs viszont evekig birja
2020. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Van saját “kulacsom” de pl ma is elmentem konditerembe és elfelejtettem magammal vinni. Utána is dolgom volt a városban, 5 órát voltam el. A kondiban meg pet palackos vizet adnak max, meg lehet vizet tölteni a koszos mosdóban, de amúgy se volt nálam semmi. Nézegettem a közeli Tescoban, de nem találtam semmi visszaváltható üvegest.

Bunkón hangzik, de nem érdekel ha drága, mert havonta ha kétszer előfordul hogy nem viszek itthonról vizet magammal vagy nem “otthonos” helyen vagyok ahol tudok inni pohárból.

2020. jan. 22. 22:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
egyzser veszel egy palackot es beteszed az edzos taskaba uresen. az meg mindig csak egy flaska, de vannak mar osszehajthato kulacsok is (decathlonban is szerintem) ezeket eleg csak egy kis zsebbe bedobni, kupakot leveve h szellozzon, kis helyen elfer es ha a sima kulacsot otthon is hagyod ott a tartalek. ha a mosdo koszos is, a csap nemhiszem, szoval nyugodtan toltsd meg. vagy bts termet ha tenyleg olyan undi hogy meg vizet se toltenel ott szivesen. illetve a 13. kerben ahova jarunk, ott is kosz volt, tobbszor kellett jelezni de megoldottak hogy vegre normalisan takaritsanak, hetekig bamul ugyanaz a kosz a sarokbol. hidd el, hasznal. vagy tenyleg marad a valtas, azert ilyen helyen meg lezuhanyozni se szivesen zuhanyzik az ember csak hat edzes utan ugye muszaj.. mar epp valtottunk volna mikor csoda tortent, hiaba olcso es van kozel, ha mocsok maradt volna mi nem maradunk. irasban tedd meg lehetoleg, csak az hasznal. es tovabbi jo edzest :)
2020. jan. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

én csak akkor veszek ásványvizet, ha szükségem van PET palackra



Az ásványvíz kb olyan, mint az olaj. Sose fog olyan minőségben újratermelődni, mint az emberiség előtt.

2020. jan. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!