Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Konkrétan a Redbull miért...

Konkrétan a Redbull miért káros az egészségre? TÖBB KÉRDÉS IS VAN

Figyelt kérdés

Összetevők szempontjából; miért káros egy RedBull classic?


A taurin miért lett egészségtelenek híresztelve amikor nem az?


Koffein szempontjából egy átlagos szervezet nem lesz tőle túladagolva. Cukor, édesítőszer, hát könyörgöm milyen üditőben nincsen? aromák; ez is van mindenben.

Miért káros az energiaital? Annyi kamu cikket olvastam evvel kapcsolatosan és kevés hiteles forrást találtam.


2019. okt. 12. 22:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Pláne hogy már elég régóta nincs taurin egyik energiaitalban sem.
2019. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
30%

Aszongyák az okosok, hogy naggyából 13 és fél milliárd éves a világegyetem, meg hogy 4 és fél milliárd éves a Föld.

(amit persze megkérdőjelezek, mert honnan a bánatból találták ki....)


A geopolitikai folyamatokat elemezve, a kis bolygónk gazdasági berendezkedésével szinkronba állítva, kirajzolódik, hogy a nagypályás gémerek hosszútávú tervei 3, akár 5 száz éves időintervallumot felölelve terveznek lelőre, pontosabban a hosszútávú tervekben elenyészni látszik az idő, mint korlátozó tényező jelensége.


Ezek apropóján fotonbombaként villan elmémbe nemzeti kiválóságunk, himnuszunk költőjének parnasszusi magaslatokat ostromló alkotása, a Vanitatum Vanitas !


Miről is szól valójában ez a csoda...? Ismerjétek meg a prédikátorok könyvét, és döbbenjen rá tudatotok a hiábavalóságra!


Mindezeket számba véve, alapos megfontolás után arra a végső következtetésre jutottam, hogy ha meg kell b-szódi, akkor meg kell b-szódni!


Mi lehet a legrosszabb forgatókönyv?

Meghalok a redbull miatt 3 évvel korábban???!!!

Vagy 6 évvel korábban???!!!

És???!!!


Mi van, ha pont a redbull miatt " hatok - alkotok - gyarapítok " ( szintén Kölcsey : Huszt )

és -ne adj isten- élek boldogabban, a nanométernyi életem során?!

Mit jelent 10, 20, 30 hónap ide vagy oda , 13 milliárd évben, vagy 4 milliárdban?


És mit jelent nekem, akinek az életem az egész világom, az, hogy azt tehessek, (igyak) amit akarok?

2019. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!