Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire fel nem jelölik vissza...

Mire fel nem jelölik vissza az embert manapság a lányok Facebookon?

Figyelt kérdés
Teljesen általános célból, mivel ismerem a lányt, ezért bejelölöm facebookon. Volt már példa a 13 éves kis falubeli lányra, akit ismerek, osztja magáról a képet, vadássza a likeokat és követőket, ismer engem, de nem jelöl vissza. Csoporttáraslányok, ha valami pl az iskolával kapcsolatban van, meg ugye nyilván mivel csoporttársaim, ezért bejelölöm őket ismerősnek, de nem kapok visszaigazolást. Sok haver ezt játssza, hogy bejelöl idegen lányokat és úgy próbál ismerkedni, párszor rászedtek, hogy próbáljak rá, csak jelöljem be, töredéke volt hajlandó visszajelölni, oké, ez érthető, ismeretlenek, de ismert, olyan emberek, akiket napi szinten látok, azok mire fel nem képesek, illetve nem hajlandóak visszaigazolni az embert? Ez csak lányoknál jellemző. Valahol arra gondolok, hogy nekik ez valamilyen szinten felsőbbrendűségérzetet okoz, hogy nem igazolják vissza az embert, hiába ismerik, ha csak látásból is, másra nem tudok gondolni, mivel azzal nem veszít semmit, hogy visszajelöl. Egy sima általános felvetés a kérdés, nem törik össze a kis lelkemet ezek a dolgok, csak furának tartom, illetve mostanában jellemző ez. Miért van ez?
2018. okt. 7. 11:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Túlgondolod, nem akadtam fent, mint azt le is írtam, csak a jelenség okai érdekelnek, de lényegtelen amúgy is a kérdés szempontjából az, hogy én hogyan viszonyulok a dologhoz, nem ez a kérdést kiváltó ok. De rendben, a te szempontod is megérthető.
2018. okt. 7. 12:15
 12/16 anonim ***** válasza:

Azokkal én se vagyok ismerős, akikkel soha, vagy pár mondatot beszélek, pláne, ha nem is kedvelem. Attól még, hogy ismerem, nem kell, fogom bejelölni.


17/L

2018. okt. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%

Elfogadod, hogy minden egyes embernek a világon szabad akarata van, és akkor nem lep meg az ilyen, és nem okoz ekkora hasfájást.


Nem kötelesek mások reagálni rád. Szar lehet, de el kell fogadni. Senki nem tartozik neked semmivel.

2018. okt. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Te sem tartoztál ezzel a válasszal, mégse fáj a hasam.
2018. okt. 7. 13:32
 15/16 anonim ***** válasza:

3 ok, amiért nem igazol vissza, illetve visszaigazol valaki facebookon:


Nem igazol vissza:

1. Nem ismer.

2. Nem kedvel.

3. A képeid alapján bűnrondának tart.


Visszaigazol:

1. Személyesen ismer, tudja ki vagy.

2. Bejösz neki a képeid alapján.

3. Gyűjti az ismerősöket.

2021. máj. 13. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Azért mert mindenki, csak azt igazolja vissza ismerősnek, akiket ismer és akikkel szívesen beszél. Idegen emberek posztjait senki nem akarja nézegetni.


Azt, hogy te mennyire vagy jófej és szeretettre méltó, azt élőben kell bebizonyítanod.

2021. máj. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!