Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mire fel nem jelölik vissza...

Mire fel nem jelölik vissza az embert manapság a lányok Facebookon?

Figyelt kérdés
Teljesen általános célból, mivel ismerem a lányt, ezért bejelölöm facebookon. Volt már példa a 13 éves kis falubeli lányra, akit ismerek, osztja magáról a képet, vadássza a likeokat és követőket, ismer engem, de nem jelöl vissza. Csoporttáraslányok, ha valami pl az iskolával kapcsolatban van, meg ugye nyilván mivel csoporttársaim, ezért bejelölöm őket ismerősnek, de nem kapok visszaigazolást. Sok haver ezt játssza, hogy bejelöl idegen lányokat és úgy próbál ismerkedni, párszor rászedtek, hogy próbáljak rá, csak jelöljem be, töredéke volt hajlandó visszajelölni, oké, ez érthető, ismeretlenek, de ismert, olyan emberek, akiket napi szinten látok, azok mire fel nem képesek, illetve nem hajlandóak visszaigazolni az embert? Ez csak lányoknál jellemző. Valahol arra gondolok, hogy nekik ez valamilyen szinten felsőbbrendűségérzetet okoz, hogy nem igazolják vissza az embert, hiába ismerik, ha csak látásból is, másra nem tudok gondolni, mivel azzal nem veszít semmit, hogy visszajelöl. Egy sima általános felvetés a kérdés, nem törik össze a kis lelkemet ezek a dolgok, csak furának tartom, illetve mostanában jellemző ez. Miért van ez?
2018. okt. 7. 11:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Arra fel, hogy annak jelölnek vissza, akinek akarnak.
2018. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben. Én nem jelölök vissza idegent, ismerőst max azért nem mert nem kedvelem. Pont tegnap néztem át az ismerős listámat és az emberek kétharmada törölve lett. 18l
2018. okt. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakinek nem fontos az, hogy hány ismerőse van, a beszélgetés, kapcsolattartás szempontjából nem lényeges. Nekem is csak 50-60 ismerősöm van, ennél persze jóval több embert ismerek, de ha (már) nem beszélünk és semmit sem tudok róla, akkor csak azért, hogy legyen ismerősöm, nem jelölöm be.


N

2018. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem gond számomra, csak ez a jellemző, azon csoporttársaim, akikkel kb 2 mondatot váltottam, de a jövőben lehet egymás kapcsolatára szükségünk az iskolával, vagy akármivel kapcsolatban, csak visszajelölöm, nem hiszem, hogy itt az ellenszenv ennyire kibújna, hisz azon kívül alig tudnak rólam valamit, hogy egy csoportba járunk, így nem sok az esély, hogy utálnak.
2018. okt. 7. 11:29
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

egyik lány ismerősömet bejelöltem, 2 hét múlva igazolt csak vissza, de nem azért mert nem akart vagy valami, mert nagyon jóba vagyunk 2 évig napi szinten találkoztunk, mindíg nekem sírta el mi a panasza stb...

de mint ahogy ő is mondta, ritkán nézi meg ki jelöli be, így nem vette észre, hogy a 30 jelölés közt én is ott vagyok, mikor ránézett, hogy jelölte be olyan akkor látta, hogy én is bejelöltem

majd sűrű bocsánat kérés követte :D

egyszerűen anyi idegen jelölgeti ismeretlenül a lányokat, hogy nem is igazán nézik már, időközönként ránéznek és aki olyan vissza igazolják

sok lány van a családba ők is ezt csinálják, egyik uncsimnak 200 fölötti jelölése van, mert ha rámész az elutasításra később ugyan úgy feldobhatja a "kit ismerhetek?" résznél

ők meg már megunták a sok parasztot

2018. okt. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

AZ egyik legmeglepőbb viszont az volt, amikor az egyik lány, minthogy bejelölt volna, felkérést küldött chatre, mert gyakornokok vagyunk ugyan azon vállalatnál és infója volt a szerződésről, ezért írt, de nem jelölt be. (?) :D

Tehát a lány csoporttárs, lényegébe kollegina is, de inkább nem jelöl be, hanem felkérést küld, amit vagy észreveszek, vagy nem. Nem értem ebben a relációt.

2018. okt. 7. 11:34
 7/16 A kérdező kommentje:
#5 Ez így érthető.
2018. okt. 7. 11:37
 8/16 anonim ***** válasza:

4,

5 évig voltak ugyan azok az osztálytársaim, fele nem is volt ismerősöm

volt osztálycsoport ott amikor valkinek kellett valami akkor kiírtuk

nagyon jóba voltam mindenkivel az osztályba, mindenkivel többet beszélgettem mint 2 szó

sokaknak segítettem is meg minden, de nem jelölgettem befele őket

csak azok voltak osztályon belül ismerőseim akikkel nagyon szoros barátságba voltam

100 ismerősöm sincs, pedig több 1000 embert bejelölhetnék, de minek??

akikkel nem vagyok jó viszonyba, vagy már az utcán se köszön vissza az olyat minek jelöljem be?? vagy hagyjam az ismerőseim között??

2018. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Rendben, ez is érthető, jöhetnek még válaszok, csak kíváncsi vagyok, ki-hogy látja. :)
2018. okt. 7. 11:41
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyetemista létedre ne egy nyomi facebookos jelölésen akadjál már fent...na pont ezért utálom amúgy azt az oldalt, az egyik legnagyobb feszültségkeltő forrás, kiválóan tud konfliktust okozni piti dolgok miatt is.

Egyébként "arra fel" (ne haragudj, de ez egy eszméletlen szánalmasan hangzó szöveg itt) nem jelölnek vissza, hogy vagy nem vagy egyszerűen szimpatikus nekik vagy nem vagytok elég közeli viszonyban. Régebben több ismerősöm volt, de sokat kitöröltem és ma már én is csak olyanokat igazolok vissza, akikkel tényleg jó barátok vagyunk.

A 13 éves kislány meg lehet, hogy csak korabeliekkel tart kapcsolatot, te meg ebbe nem férsz bele. Vagy csak a nyáladzó pasikat vadássza, akik tuti likeolnának neki. Én nem nagyon vágynék egy ilyen ismerősre mondjuk és tuti egy percig nem is érdekelne, hogy ugyan miért nem igazolt vissza. Plusz ő aztán tényleg lehet, hogy több száz jelölést kap és egyszerűen elsiklott a tiéd felett. Nekem nincsenek kint ribis képeim, kb fél-egy évente cserélek profilt, 300 körüli ismerősöm van, de jelölésből nálam is függőben vagy vagy 50. Franc fogja végignézni, akinek tényleg fontos a dolog, az fog írni egy privátot.

Meg még az is lehet amúgy, hogy ezek az általad említett emberek pl marha sok politikai tartalmat osztanak meg és nem szeretnék, ha azt te látnád. Vagy épp a hétvégi buliról készült posztot stb-t.

2018. okt. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!