Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyedül szoktatok moziba menni?

Egyedül szoktatok moziba menni?

Figyelt kérdés
Azt se tudom, hogy működik ez az egész kb. 25 évvel ezelőtt voltam.
2018. jan. 1. 13:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%

Nem, mindig barátokkal megyek.

De senki sem fog kinézni, ha egyedül mész.

2018. jan. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Neten tudsz jegyet foglalni,aztán film előtt fél órával a pénztárnál meg kell venni a jegyet, különben ha valaki foglalás nélkül megy oda és igényt tart a helyedre akkor neki adják. Aztán beállhatsz a sorba popcornt, kólát, nachost vagy hasonlókat venni..aztán amikor eljön az ideje, szépen az ajtóban megmutatod a jegyedet, beülsz a helyedre és nézed a filmet.:)


Én húgomékkal szoktam moziba menni, de csak azért, mert mindig ők hívnak. Voltam már egyszer egyedül is, nincs azzal semmi gond...nem néznek ki miatta. Ott a nagy tömegben úgyse tudja senki, hogy ki kivel van..

2018. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi az infót!
2018. jan. 1. 13:45
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Ritkán, de előfordul. Általában találok magam mellé legalább egy főt, akivel tudok menni.
2018. jan. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Én szoktam, bár ritkán. Egyszer volt csak olyan, hogy a jegyértékesítő kétszer is visszakérdezett, hogy biztosan csak egy jegyet szeretnék-e. Kicsit felháborodtam magamban, mert valami olyasmit próbált sugallni, mintha az egyedül mozizás elmebetegnek járna csak. Pedig nem vagyok az. Színházba, kiállításokra és máshová is járok így.

N

2018. jan. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Én az esetek 99%-ban egyedül megyek. Nem mintha összességében számítana, ha valaki van velem akkor is csak ül mellettem és nézi a filmet mint én.


Elég magamnak való ember vagyok, haveri, baráti társaságom is csak azonos neműekből (férfi) áll. Velük meg őszintén szólva eléggé "meleg" dolognak érezném ha együtt mozizgatnánk, persze így is van hogy 1-1 haverral megyek, ha olyan a film amit amúgy is mindketten meg akarunk nézni. Csaj ismerős meg nincs aki eljönne velem, de csak azért nem is kell, hogy mellettem üljön.

2018. jan. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Én neten veszem a jegyet és amit küldenek, azt mutatom fel a telefonomon. Nem is kell hozzá beszélni senkivel és nem kell hamarabb menni. Mehetsz kezdés után 5perccel,amikor már sötét van, de még csak reklámok mennek. Senki rád se néz.
2018. jan. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Neten nem tudok jegyet venni.
2018. jan. 1. 18:30
 9/13 anonim ***** válasza:
79%

Egy időben szinte mindig egyedül mentem, mert

- legtöbbször nem ért annyi szervezkedést a dolog, hogy együtt menjünk, inkább elmentem, amikor nekem megfelelt

- nem terveztem el előre, csak úgy "rám jött", megnéztem a műsort és ha találtam valamit, ami érdekelt, beültem.

De egy ideje egyáltalán nem járok.

2018. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
58%

18:30-assal egyet tudok érteni.


Lakótársam folyton azt csinálja, hogy felhoz programokat, menjünk ide menjünk oda. És amikor eljönne az ideje akkor 10-ből 9 alkalommal benyögi hogy "nincs kedve" és ugrik minden.


Másik, hogy sok esetben én sem tervezek előre. Kedvem támad menni, megnézem mi a felhozatal és elmegyek még aznap, vagy másnap.

2018. jan. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!