Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz egyedül...

Szerintetek gáz egyedül moziba menni?

Figyelt kérdés
Ha nincs senki akivel mehetnék nagyon gáz ha egyedül megyek el? 18/f

2015. márc. 21. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Sokan mennek egyedül, nem te leszel egyedül, egyedül. :-)
2015. márc. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezen a héten is voltam egyedül, és jövő hétre is tervezem. Nem tehetek róla, ha én speciel sokszor pont napközben érek rá, délelőtti órákban, és este későn dolgozom, míg a legtöbb ismerősöm este akar mozizni, az "általános" munkaidő után.

Szóval: nem tudom, gáz-e, de sokan járnak egyedül. Most sem én voltam egyedül, aki kísérő nélkül ment. Engem nem zavar amúgy. A moziban úgysem beszélget az ember.

Amúgy én színházba és külföldi utakra is járok egyedül. Sokszor kifejezetten jól esik kicsit csak magamban lenni. :)

29/N

2015. márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem akarok bunkóskodni, de szerintem gáz.

Vagy elmegy a barátjával/barátnőjével, haverjaival, baráti körével az ember, vagy nézze meg otthon.

Én kényelmetlennek érezném.

2015. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Mit nézzek meg otthon, te nagyokos?? Mióta megy ugyanaz épp a TV-ben, ami a moziban??

Nehogy már ne legyen jogom megnézni egy filmet, ami érdekel, csak mert épp nem jön velem senki!


Te olyan buta vagy, hogy az már fáj!

2015. márc. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, én is szoktam egyedül moziba menni. Mindig akad olyan film, ami a férjemet vagy engem baromira nem érdekel, vagy nem hajlandó megnézni, akkor minek adjunk ki rá két mozijegy árát?
2015. márc. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Le kellene szakadni már erről a "gáz" témáról!


Gáz lenne egyedül kilépni az utcára, akkor nem lépnél ki?

2015. márc. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl angolul eredeti nyelven nézem mindet, egyrészt nehéz lenne olyat találni magam mellé aki szintén így nézi, másrészt meg nem is hiányzik senki akivel foglalkozni kéne film előtt/közben/után..
2015. márc. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
71%
Régen, amikor tudogyulladásom volt és betegállományban voltam, egy délelott elmentem egyedul megnézni a Gyuruk Ura 3-at a moziban. Csak akkor éreztem magam kellemetlenul, amikor beultem a székbe, de utána nem érdekelt, és hidd el mást sem fog érdekelni. Rádnéznek egy pillanatra, aztán napirendre térnek felette, a filmmel lesznek elfoglalva és amúgy is, vadidegen emberek, kit érdekel mit gondolnak? Lényeg, hogy téged érdekel a film, és jobb, mint otthon ulni. :)
2015. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Senki nem azt nézi, ki kivel megy. Komolyabb filmet, színdarabot egyébként us egyedül szeretek nézni, mert szeretek mélyebben elgondolkodni rajtuk anélkül, hogy "jaaaaj, hogy tetszett?" - amikor még azt sem tudom, hogy fogalmazzam meg :D.
2015. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem menő, ha laza vagy és úgy is fogod fel!
2015. márc. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!