Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg gáz, ha egyedül...

Tényleg gáz, ha egyedül megyek moziba? 16/F

Figyelt kérdés

Mivel SZFE-re készülök ezért próbálok minél több tapasztalatot gyűjteni a filmes dolgokkal kapcsolatban, szóval elhatároztam hogy legalább 2-3 hetente egyszer elmegyek moziba.


Eddig mindig sikerült elrángatnom magammal valakit, de mostanában a haverjaim vagy a barátnőjükkel vannak/edzeni vannak/nincs kedvük,pénzük/nem tetszik nekik az éppen kiválasztott film.

Barátnőm nincs.


Tehát mivel én úgy vagyok vele, hogy moziban amúgy sincs konkrétan jelentősége annak, hogy kivel mész (persze kivétel pl egy horror vagy egy vígjáték..stb.) ezért én nem érzem gáznak, hogy egyedül járok. Mert a moziba én nem a társaság miatt megyek (amit amúgysem tudnék élvezni, ha a filmre koncentrálok), hanem a film miatt.


Mégis pár embernek megjegyeztem hogy ma megyek és kicsit meglepődött és furcsának/gáznak tartotta, hogy egyedül..


Tényleg egy nolife forever alone gyerek leszek ettől?


2015. szept. 18. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ott laknék a közelben elmehetnék veled így ismeretlenül? Mert magányos vagyok és nincs lehetőségem így szinte semmire
2015. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha filmművészetet szeretnél tanulni, nem túl jó referencia, ha a moziban megnézed az aktuális, borzasztó primitív és sablonos filmeket. Otthon töltsd le a filmtörténet meghatározó műveit, nézd meg azokat és elemezd őket.
2015. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"ezért én nem érzem gáznak, hogy egyedül járok"

már megválaszoltad magadnak ;)


Tizenhat évesen már van egy tök jó terved, amire már készülsz is, moziba járással. Ez tök klassz! A céljaid, álmaid elérésében meg nehogy már mások véleménye akadályozzon... Hol lesznek ők 10-20 év múlva az életedben?

Nem azt mondom, hogy ettől leszel majd sikeres a szakmádban mert elmész moziba, de már van egy koncepciód, amit szerinted ha csinálod akkor segíteni fog a későbbiekben. Ez a nagyszerű, és az, hogy ezt 16 éves fejjel sikerült eldöntened!


Szóval menj nyugodtan, és ne érezz semmiféle kételyt a saját döntésedet illetően mások véleménye miatt.

2015. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Ja, de privátot ne írj, mert nem tudok rá válaszolni.. Merre laksz?


#2

A meghatározó filmeket is nézegetem, de néha kell egy kis trash-premier, hogy igazán tudjam értékelni a klasszikusokat. :D


#3

Köszönöm. :)

2015. szept. 18. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, sokkal jobb ha letoltod a filmet vagy online nezed mint hogy ennyit költs, be kelljen menni a moziba es esetleg ki is nevessenek a barataid. Idot es penzt sporolsz. En online szoktam filmezni a Moovie.co-on. A hirdeteseket ugyesen kell kikerulni es a minoseg nem a legjobb de szerintem jo mert viszonylag gyorsan hozza lehet ferni a filmhez.
2015. szept. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen járok egyedül moziba. Akkor éreztem csak egy kicsit gáznak, amikor az egész teremben egyedül voltam. :D Szóval menj nyugodtan egyedül. 19/F
2015. szept. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem..a mozizás is csak addig közös program, amíg el nem kezdődik a film, engem személy szerint zavar ha valaki feszt kommentálja az eseményeket.
2015. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem. Férfiakat, fiúkat gyakrabban látok egyedül menni amúgy is.
2015. szept. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, így legalább arra ülsz be, amire szeretnél.


Most nekem párom van, folyton egyezkedni, meg egyeztetni kell, gyerek is van, negyedévente jutunk el moziba.

2015. okt. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!