Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom miért van ez. De...

Nem tudom miért van ez. De nem szeretek társasában lenni. Inkább egyedül vagyok. Miért van ez így?

Figyelt kérdés

Mindig is voltak barátaim, általában én vagyok a társaság bohóca, aki mindenkit jókedvre derít.. de nyár óta úgy megváltoztam, hogy már magamra sem ismerek..úgy értem, már nem szeretek társaságban lenni, max négy vagy hat szem közt, de így is csak olyan emberekkel akik tényleg közel állnak hozzám. Már nem vagyok olyan mint régen, hogy bárkivel el voltam...sosem mutattam ki régen, hogy ha nem tetszett valami..de ma már simán arrébb megyek ha idegesít egy téma és inkább egyedül vagyok sétálok, vagy valami..van olyan nap a suliba amikor nem is szólok senkihez csak 1-2 emberhez..hát régen tényleg nem így volt.. néha furán érzem magam..olyan magamnak valónak. Nem tudom hogyan lehetnék olyan mint régen? Vagy miért nincs már kedvem az emberekhez? És mikor múlik el ez az időszakom???

17/L



2015. szept. 10. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy öregedsz, azzal egyetemben a személyiséged is változik. Nincs ezen semmi szégyellnivaló. Hasonló cipőben járok, ergó tudom miről beszélsz. :)
2015. szept. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert már nem vagy gyerek, kezdesz felnőni, és ez együtt jár egyfajta magadba fordulással. Lehet, hogy most még nem találod a helyed az életben ,vagy bizonytalan vagy a jövőt illetően, ez a felgyorsult világ nincs éppen jó hatással az emberekre, egyre inkább elhidegülnek egymástól, meg minden olyan felszínes, és bizonytalan. Nem csoda, hogy fiatalon sokan ilyen magánakvalók lesznek, én is ilyen vagyok már egy jó pár éve, és úgy tűnik, h ez egyenlőre nem is nagyon fog változni.
2015. szept. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Végül is már kezdem megszokni hogy komolyodok. Csak az emberek, legalábbis a környezetemben lévő emberek, nem igazán kedvelik az introvertált személyeket...hanem a viháncolós idiótákat már inkább.. ez a baj, félek h nem tudok érvényesülni..
2015. szept. 10. 19:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért akarsz viháncolós idióta lenni? Az igazat megvallva nekem nem jön be az a stílus. Sokkal jobban értékelem, ha valaki komoly, határozott.
2015. szept. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!