Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ilyenek a mai fiatalok?

Miért ilyenek a mai fiatalok?

Figyelt kérdés
Minél jobb és újabb, nagyobb és szebb telefon vagy Iphone kell nekik. Mindig új telefontok kell nekik. Terepszínű ruhában járnak, vagy épp feketében, AirMax és AirForth cipőjük van, a lányok állandóan szexelnek, a fiúk is, csajoznak és pasiznak, a lányok telenyomják sminkkel az arcukat, újabban a fiúk is borotválják a lábukat, hasukat...Nem az arcukat... Mindig buliznak, és eljárnak otthonról, keveset foglalkoznak a tanulással, romlanak a jegyeik, betét helyett egészségtelen tampont használnak, fogyókúráznak, ami ilyen korban tilos lenne, leveleznek ismeretlen emberekkel, legfőképp férfiakkal, és számtalan dolgot tudnék említeni. Miért ilyenek? Én 14 vagyok de én se vagyok ilyen...

2017. márc. 3. 17:07
1 2
 1/12 Fatal_3rror_ ***** válasza:
17%
Az emberek 99%-a mindig ilyen volt.
2017. márc. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%
majd 4-5 év múlva lehet te is fogsz valamit csinálni abból amit említettél ^^
2017. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Itt a mai "különleges tinink".
2017. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
51%

Oké igazad van hogy a mai fiatalok EGY része ilyen, de nem teljesen igaz ez mindenkire. Szerintem több "normális" gyerek van mint az általad leírtakból. Amúgy bizonyos társaságban az a magatartás a megszokott és elfogadott. Plusz a fiatalok már 11 éves kortól eleve ezt a mintát kapják mindenhonnan (tv, internet...)és az ő döntésük követni vagy hanyagolni a látottakat.

(a borotválással és a tamponnal nincs baj.)

2017. márc. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%

Mert a szülők meg engedik nekik, és nem akarnak kilógni a sorból. Nem igaz, hogy mindig is ilyenek voltak a fiatalok.

A kamaszok lázadtak ugyan, de tiniként nem jártak buliba, nem részegedtek le, nem szexeltek, ez csak mostanában lett menő.

2017. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Egyszerű a válasz. Soha sem dolgoztak napi 10 órában úgy, hogy még a belüket is kidolgozzák, ezért a pénz értékét sem képesek megérteni. Soha sem éheztek, soha sem szomjaztak. Nem ők fizetik a rezsit és egyéb kötelezettségeket sem vállalnak. El vannak tartva és ez kényelmes. Felnőttként nem így fognak gondolkodni.
2017. márc. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű: ilyenek a társadalmi elvárások.

Ha nincsenek trendi cuccaid, béna vagy.

Ha nem vagy vékony, nincs jó alakod (amúgy, de, kamaszkorban is lehet fogyókúrázni, csak nem ész nélkül).

Ha alapból nincs túl szép arcod, muszáj sminkelned, különben ne tudd meg, milyen lenéző és kiközösítő emberekkel fogsz összefutni.

Az oktatási rendszer egy trágya (lásd Pisa-teszt eredmények), csak magolni kell ész nélkül, semmi érdekeset/hasznosat nem tanítanak. Néhány órán még én is nyitott szemmel alszom, pedig én tényleg igyekszem.


A fiatalok régen is buliztak és szexeltek. Üvöltették a bazi nagy magnóikat, és a szénakazalok sem a semmitől rázkódtak... Neked semmit nem mesélt nagymamád?

Az meg egyenesen röhejes, hogy azt nehezményezed, hogy borotváljuk magunkat és tampont használunk. A szőrön egy csomó baktérium megtelepszik, és elég taszító, ha úgy nézel ki, mint Csubakka, akár fiú vagy, akár lány. A tampon meg nagyon is hasznos, egyrészt mert a betétben felhalmozódó vér iszonyú büdös tud lenni, és a nemi szerved a véredben ázik amíg nem tudsz rá időt szakítani, hogy kicseréld. Másrészt minden nap van testnevelés, és simán kifolyik a betétből a vér.


Csak azt tudom mondani, hogy röhejes vagy ezzel a jajmaifiatalozásoddal. Régen se voltak mintagyererekek a kamaszok, csak ugye az idő megszépíti az emlékeket, arról meg nem mi tehetünk, hogy olyan dolgokhoz is hozzá tudunk jutni, amik a ti fiatalkorotokban még nem voltak, pl. Tampon. Az irigység ha fájna...


16l

2017. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

"Minél jobb és újabb, nagyobb és szebb telefon vagy Iphone kell nekik."

Ezt nagyrészt igaz, aki azt mondja, hogy nem akar új telefont, az sokszor azért mondja, mert savanyú a szőlő.

(Vagy mert nincs szükségük rá, de attól még szerintem nincs olyan ember, aki ne örülne egy új telefonnak.)

"Mindig új telefontok kell nekik."

Ez szerintem nem az én dolgom, hogy hogyan költi a zsebpénzét.

"Terepszínű ruhában járnak, vagy épp feketében, AirMax és AirForth cipőjük van, a lányok állandóan szexelnek, a fiúk is, csajoznak és pasiznak, a lányok telenyomják sminkkel az arcukat, újabban a fiúk is borotválják a lábukat, hasukat...Nem az arcukat..."

Neked a 14 éves osztálytársaid szexelnek?Nekem nem. Mondjuk ez azért is van, mert az én osztályom egy értelmes osztály, nincsenek ribikék vagy páwák vagy mik.

A fiúk nem szőrtelenítenek nálunk legjobb tudomásom szerint.

Smink is csak annyi van, hogy egy kis bb krém, vagy korrektor. Néhány lánynál szempillaspirál.

"Mindig buliznak, és eljárnak otthonról, keveset foglalkoznak a tanulással, romlanak a jegyeik,"

Én nem járok el bulizni, hacsak az nem számít bulinak, hogy 5 osztálytárssal együtt megnézünk egy filmet és mindenféle lányos hülyeségről beszélünk :D

"betét helyett egészségtelen tampont használnak,"

Neked attól jobb lesz, hogyha betétet használnak? Meg amúgy is... aki sportol annak muszáj a tampon.

"fogyókúráznak, ami ilyen korban tilos lenne,"

Nálad mit jelent a fogyókúra?

Mert az, hogy koplalnak, és egész nap egy almát és egy zabkását esznek az nem csak ebben a korban, hanem mindegyikben káros.

"leveleznek ismeretlen emberekkel, legfőképp férfiakkal,"

Ez igaz, de rengeteg olyan felnőtt, elvileg érett nőt is simán megcsinálja ugyanezt, nem csak egy fiatal.

"és számtalan dolgot tudnék említeni. Miért ilyenek? Én 14 vagyok de én se vagyok ilyen..."

Nem tudom, hogy te milyen iskolába jársz, de nálunk ez valahogy nem igazán aktuális, kivéve a telefon téma.

2017. márc. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nekem pl. nem kell új telefon.
2017. márc. 3. 18:41
 10/12 A kérdező kommentje:
De ti tudjátok...
2017. márc. 3. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!