Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyent megkérdezni egy olyantó...

Ilyent megkérdezni egy olyantól akivel még csak először vagy másodjára beszélgetek, tényleg illetlenség?

Figyelt kérdés

Egyszer valakivel beszélgettem interneten (nem innen az oldalról meg nem társkeresőről), és elmeséltem neki egy rossz élményemet, egy kissé ijesztő élményt. Aztán feltettem neki a kérdést, hogy ő mit tett volna a helyemben. Erre ő jól kiborult és megmondta a magáét hogy hogy képzelem hogy én ilyent kérdezek tőle, aztán lekoptatott.


Tényleg nem illik ilyent kérdezni egy szinte még ismeretlen embertől, jogos volt a reakciója?


2017. febr. 1. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt varod, hogy reszletek nelkul erre valaszoljunk? Attol fugg amugy, hogy mit kerdeztel tole.
2017. febr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Azt se tudjuk mi volt a kérdésed... Te jó ég.. :D
2017. febr. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit kérdeztél tőle, így nehéz válaszolni
2017. febr. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!