Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Rákérdezzek arra, hogy szeret-...

Rákérdezzek arra, hogy szeret- e velem beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel beszélgetni szoktam Facebookon. Általában én írok neki, de néha ő is ír. Valamikor kedves,valamikor pedig kicsit lekezelő, bár talán ilyen a személyisége.

2016. okt. 24. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szard le, mert valszeg nem érdekli őt az, hogy mi van veled. Foglalkozz mással inkább.
2016. okt. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából ma segítséget kértem tőle, mert jól tud fogalmazni, nekem pedig fogalmazást kellett írnom. Megírta helyettem az egészet... Nemtudom, hogy azért mert bír, vagy csak mert szeret írni.
2016. okt. 24. 21:32
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Mert szerinted mit lehet egy ilyen kérdésre válaszolni? Úgysem mondaná meg, hogy ha nem, akkor meg felesleges feltenni a kérdést.
2016. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megmondaná. Ha nem tudsz normális választ adni, akkor miért próbálkozol?
2016. okt. 24. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
Biztosan nem mondaná meg. Senkinek nincs gerince ahhoz, hogy szemtől-szembe kimondja: fárasztó vagy. Neked is csak itt van merszed pattogni kiscsillag, ha előtted állnék akkor nem mernéd kinyitni a pici szácskádat. De ha az igazság kell, hát tessék: Nyilvánvalóan nem szeret veled beszélgetni, mert akkor naponta rádírna, személyes, de legalább videóbeszélgetésre hívna, minden -szerinte- téged érdeklő cikket elküldene neked, hogy később megbeszélhessétek... így működik valaki, aki érdeklődik a másik iránt. Ez a srác csak eltűri, hogy te ott sündörögj körülötte, de ha soha többet nem keresnéd, hát észre sem venné. Nesze.
2016. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszcsi puszcsi :D
2016. okt. 25. 15:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ hogy mennyire vagy határozott vele szemben. Nyílván ha totál leszarna akkor nem keresne egyáltalán. Nekem a legjobb barátom egy pasi. Van amikor fárasztó vagyok neki mert hát tényleg olyan hülyeséget írok hogy kiakasztom XD De ettől még szeret és megírja hogy szeret e vagy sem beszélgetni velem. Nem sértődöm meg mert pl fáradt és nincs kedve beszélgetni. Amikor találkozunk úgy is dől belőle a szó. Szóval kérdezd meg tőle és mond meg neki hogy legyen őszinte és nem fogsz rá haragudni ha a válasza nem lesz. Szerintem nem írta volna meg a fogalmazásod ha telibe leszar téged.

Amúgy meg ne foglalkozz másokkal nyílván nekik sok csalódásuk van és azt hiszik ők okosabb :D de ezt csak te derítheted ki hogy szeret e vagy sem beszélgetni.

2016. okt. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!