Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Depresszios vagyok, mit...

Depresszios vagyok, mit csinaljak? .

Figyelt kérdés
16 eves, meleg srac vagyok, altalanos suliban nem szerettek, nem voltak barataim. Most kozepiskolas vagyok, nincsennek barataim, kerulnek, nem szeretnek. "Raszoktam" a cigire, ittam, hogy jobban figyeljenek ram, de semmi, csak megjobban leneznek. Anyaeknak elmondtam, hogy neha cigizek, apam elvert, orditottak velem. Pedig csak be akartam illeszkedni, nincs senkim. Mindenki utal, pedig semmi rosszat nem tettem, szerintem depresszios vagyok... mit csinaljak? :'(

2016. szept. 11. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Én börtönnel büntetném azokat a "szülőket",akik verik a gyerekeiket.Rohadjon meg az ilyen,az elnyomó sz@r "szüleiddel" meg ne foglalkozz,egy értelmes ember SOHA(!) nem veri a gyerekét.Szerintem menj a gyámhatóságra,ők majd biztos sittre vágják ezeket a férgeket!Kitartás,a többieket meg szard le,nem bírják elviselni,hogy egyedi vagy!
2016. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állj a saját lábaidra, el fognak bírni.
2016. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Izabella220 válasza:
16 èvesen gyakori a depressziòra valò hajlam hiszen tinèdzser vagy, keresed a vilàgban a helyed,az èlet èrtelmèt.Nem utálnak maximum nem kelted fel az èrdeklődèsüket.Hidd el ezen is túl fogsz lendülni,de ki kell tartanod.
2016. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy próbáld meg elfogadni magad olyannak amilyen vagy és sajnalom, hogy a "szüleid" nem ugy bánnak veled, ahogy megérdemelned. Tudom milyen egy agresszív családban felnőni es egy olyan anyaval nem tudsz sajnos megbeszelni semmit, aki nem all ki melletted es nem véd meg, ahogy kene. De ezeket muszáj elengedned, mert csak tovabb bántanak. Máshol kell támaszt találni, mert otthon ugy nem fogsz tudni sajnos. Próbálj meg beszelni valakivel ezekről a dolgokrol, mert fontos, hogy legyen kihez fordulnod es ne legyel egyedul. Nagyszuleid nem tudnak segíteni? Ha gondolod írhatsz nekem is. Szivesen meghallhatlak es segitek, amiben tudok. Elkuldom neked egy olyan sportegyesület linkjét, ahol biztos szivesen fogadnának. Erdemes lenne felvenned veluk a kapcsolatot es próbálj ki valami sportot szerintem. Azzal sokkal inkabb fel tudod hivni magadra a figyelmet es pozitívan mint a többivel, amit írtál. Nincs semmi baj veled hidd el!
2016. szept. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Most mégis; be akarsz illeszkedni a disznók közé? Lépést tartani a szesszel és bizonyítani milyen... vagy aki közéjük illik?

Nem esetleg nagyon vonzó számodra az a rosszindulatú életfelfogás, csak kevesebb az erőd a többieknél és félsz a magánytól, meg csak dereng valami hogy rossz úton jársz?

Hiába nem tettél rosszat, ha te magad vagy a rossz akkor senki sem fog szeretni.

Attól pedig nagyonis lehet depressziós az ember ha nem akarják szeretni,

és csak a szeretet tud igazán kihozni belőle. Viszont ahoz szerethetővé kell tenned magad!

Nekem csak egy p×tk×ny anyám volt, alig ettem valamit iskolásként, folyton belémkötöttek és én is depis lettem és majdnem láncdohányos.

De mindig tartottam magam hozzá hogy ne azonosuljak a bunkóhoz, mert azzal elvesztem az esélyem a szeretetre méltóságtól, és akkor is inkább rohadjak meg egyedül. Pláne nem az hogy elforduljak a lányoktól!

Ha már 16 évesen homo irányban jársz, az bizony nagy gáz! Ha élni akarsz szakítanod kell az egész "családi" légkőrrel, környezettel, hagyományokkal, és bízzál, higgyél, őrizd az emberi értékeket!

Ha szeretni akarsz, előbb-utóbb meg fogod találni, és lehet hogy ehez a magányon keresztül vezet az út.

De biztos hogy jobb az a sors mint az alkoholisták szemétládája.


Beszélj egy jófej tanároddal, az igazgatóval, mert vannak családsegítő, mentálhigiénés, gyerekjóléti szolgálatok, gyámügyi hivatal;

tehát nem muszáj neked a rossz szüleiddel szenvedned, és együtt lakni, felelősségre is lehet őket vonni. Személyesen bemehetsz bármelyik szervhez suli után.

16 évesen korlátozottan cselekvőképesnek számítasz, jogod van dönteni az életedről, és kezdeményezheted az átvételed más iskolába, még a családi pótlékot is kérheted önjögön esetleg. A hivatalos keresztény egyházakat is meglátogathatod.

Szóval állj a saját lábadra, menj, és ne beszéld ki az ügyedet!

És hidd el a nők alapvetően nem rossz emberek, csak sok disznó éppen annak néz ki ezért nehéz őket megkülönböztetni.

2017. márc. 12. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!