Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem merek az emberek...

Rocker Mila kérdése:

Miért nem merek az emberek szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Ha valakive beszélgetek, akár társasgban, akár kettesben, valamiért nem tudok a szemébe nézni, akár én beszélek, akár más, egyszerűen nem tudok más szemébe nézni. Mindig a földet nézem, vagy a mellette lévő dolgot. Sokan észrevették már, de hiába próbálkozok, nem megy. 15/L

2016. júl. 28. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
azért mert sunyi vagy
2016. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van ezzel kapcsolatban vmi rossz emléked régebbről? Vki csúnyán megalázott vagy ilyesmi?
2016. júl. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ismerős én is így voltam annó nálam az alacsony önbecsülésből fakadt félénkség/és a könnyen zavarba is jöttem. Nem is szerettem ha rajtam volna a figyelem de probáltam tenni ellene és rárá nézni az emberekre aztán elterelni a tekintetem valamivel. Mára már ismerősök közt nem is jön elő csak az utcán idegenekkel (nem minddel csak néhánnyal).
2016. júl. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, gyakorolhatnád mások szemébe bámulását Mogács Péter videóján. Link: https://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_22514..
2016. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*Bocs, Dániel nem Péter :D
2016. júl. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiányod van szerintem, gyakorolj családtagokon, hátha utána könnyebben megy barátokon, majd pedig új embereken.
2016. júl. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En szerintem meg szeretnel felelni nekik, felsz mit gondolnak rolad, nem ismerem a lelki vilagod csak segiteni szeretnek, de valahogy igy lehet ? valoszinuleg felenk vagy, belul is visszahuzodo alapjaraton, tehat hajlamod van ra rosszul erezni magad ha bantanak masok stb. esetleg valami rossz emleked van, peldaul bantottak is teged sokat, en ezen vegigmentem, mai napig kuzdok vele, eljutottam odaig, hogy mar csak az elso talalkozaskor par oraig nem merek a szemebe nezni, aztan feloldok, valami hihetetlen jo erzes, mintha oancel hullana le rolad, valoszinuleg neked is lelki gatjaid vannak, szinte biztos, a lenyeg hogy tudatositsd hogy mi az es probald megoldani ( pszichologusok is igy csinaljak, ha gondolod beszelhetunk privatban, szeretnek segiteni) 18/L
2016. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézz több POV videót!
2016. aug. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!