Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nincs ritmusérzékem, ezért...

Nincs ritmusérzékem, ezért nem tudok táncolni? Mit lehet tenni a darabos mozgás ellen?

Figyelt kérdés

Lassan harminc, és még mindig ott tartok, hogy csak így, ez az okádék vonaglós tánc megy, az is csak ittasan.

https://www.youtube.com/watch?v=-QPFWo8mwhs Van valaki még ilyen helyzetben? Ti mertek egyáltalán buliba menni? Én már így egyre kevésbé


2016. máj. 28. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Miert nem mesz el rendes tanc iskolaba? a ritmus erzek tanulhato.
2016. máj. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyszer próbáltam, de sajnos tizenévesekkel voltam körbevéve, nagyon rosszul éreztem magam, vidéken meg felnőtt táncoktatást találni elég nehéz.
2016. máj. 28. 09:35
 3/4 anonim válasza:

Ssajnos ezt csak sok gyakorlással lehet fejleszteni. Először is, próbálj figyelni a zene eitmusára mindig, mikor zenét hallgatsz, próbálj dobolni a ritmusra az újjaddal vagy lábaddal, ha ez már elfogadhatóan megy, próbálj tükör előtt gyakorolni minél többet, én így tanultam meg viszonylag kultúráltan táncolni.

Még egy tipp, járj el valamilyen harcművészetre, mindegyik nagyon jól javítja a mozgáskultúrát, és mindenféle korosztályú emberek csinálják, plusz még egészséges és hasznos is.

Remélem, segítettem.

2016. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerd meg a diszkrét matekot. Az írja le a diszkrét mozgásokat.
2017. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!