Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem tudom magam körül...

Miért nem tudom magam körül elviselni az embereket?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egyedül lenni, de munkámból adódóan sokat vagyok emberek között, ezért munka után már egyszerűen már nincs kedvem az emberi kapcsolatokat ápolni. Idegesít, ha a barátaim vagy a családom hívogatnak, vagy rámírnak, most épp párkapcsolatom nincs főleg ebből adódóan. Amikor volt párom, akkor se volt kedvem már este munka után találkozni vele, ezért állandó konfliktusforrás volt, hogy én miért csak hétvégén érek rá a közös programokra. 5 éve dolgozom, és azóta azt veszem észre, egyre antiszociálisabb leszek. Kicsit aggódom mi lesz velem később, mert bár szeretek egyedül lenni, nem szeretnék teljesen magamra maradni idős koromra. Ráadásul nő vagyok, csak hogy még furcsább legyen a helyzet.

Miért vagyok ennyire magamnakvaló? Lehet ezen változtatni? Rá tudom kényszeríteni magam, hogy elviseljem az embereket, de nem hiszem, hogy ez hosszú távon megoldás lenne.


2016. máj. 8. 20:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem a munkád miatt vagy ilyen. De ezt Te is leirtad. Szerintem orulj neki, hogy a barataid meg a csakadod erdeklodnek feloled.

Lehet, hogy egy hobby jót tenne vagy hahetente 2x egyedül elmennél futni.

Vagy a másik ötletem az az lenne, hogy menj el túrázni vagy utazz el valahova egy kisebb idõre. Legyél egyedül és utánaehet, hogy jobban fogsz vágyni az emberi kapcsolatokra.

Az utolsó ötletem az az, hogy kezdj el más társaságokban mozogni, ismerkedj meg új emberekkel. Ha másokat megismersz akik nem olyanok mint a mostani ismerõseid. Lehet, hogy a mostaniakkal nem is igazån értesz szót vagy nem jottok ki jol.

De szerintem az utazas lenne a legkobb ha van ra lehetoseged. DE a legegyszerubb ha elmesz egy erdobe setallni 2x hetente kisebb tavra, vagy ha 1 hetvegen penteken elindulsz egy turaosvenyen es vasarnao hazamesz.

Nekem is szokott ilyen lenni. Olyankor elintezem h egyedul legyek otthon 1-2 orara. Zenet hallgatok meg fozok es alszom. Utana meg kb mind az 5 tesomat vegig felhivom :-D

Minden bernek mas hasznal.

2016. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!