Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Már nem birom elviselni az...

Már nem birom elviselni az embereket, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ídegesítenek, untatnak, irritál a műmosoly, a vihogás, a felszínesség. Mindjárt itt a karácsony és együtt kell lenni a rokonokkal, számomra ez kínszenvedés. A hülye kérdéseik, az erőltetett beszélgetések. Az unalmas témáik, amikről órákig tudnak lelkesen beszélgetni, persze nekem is el kell játszanom, hogy mennyire nagyon érdekel... nincs már olyan ember akivel jól érezném magam.
2015. nov. 26. 17:59
 1/4 anonim válasza:
költözz más helyre.
2015. nov. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem a helyzetet. Mindenki csak megjátssza magát a másik előtt, közben a háta mögött mást mond.

Engem is fáraszt a dolog, és mivel én nem vagyok hajlandó ehhez asszisztálni egy barátom sincs, csak a család.

Velük is gyakran megcsinálom hogy leleplezem a megjátszást, vagy meg se szólalok inkább. Persze legtöbbször húzzák a szájukat.

De azért hiányzik egy olyan barát vagy baráti társaság, akik feltöltenek nem pedig leszívnak. De valószínűleg túl magasra tettem a lécet.

Őszinteség, valódi kedvesség és érzelmek hiányoznak.

2015. nov. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akár én is írhattam volna...

Ezt most úgy oldottam meg, hogy túlórázok karácsonykor így eltudom kerülni a rokonokat.

2015. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért kéne eljátszanod?

Én nem veszek részt családi karácsnyban pont emiatt. Nem vselem el nem nyíét és buta embereket.

Tegyél elle, ne kommunikálj velük, stb. Old meg, nem tűns hülyének.

Nincs? Írj hátha tudok segíteni ha közelben laksz.

2015. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!