Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi ez a viselkedés? Mivel...

Mi ez a viselkedés? Mivel magyarázható?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. Egyre gyakrabban fordul elő, hogy úgy jár a szám, mintha nem is én beszélnék. Ezáltal az értem, hogy olyanokat mondok más embereknek, amiket nem szeretnék, mert sértő. Legutóbbi eset: a húgom nem tett semmi rosszat, csak más véleményen volt mint én. Rendesen leszidtam, azt is mondtam hogy ezért nem akarok hazajönni (kolis vagyok, és mindig a hétvégét várom). Nagyon kiakadtam saját magamra, már a veszekedés(ek) után pár másodperccel rájövök, hogy nem akartam ezt mondani és nagyon sajnálom.

Az ilyen eseteken kívül gyakran előfordul még:

-Hiába magyaráz valaki, nem tudok rá figyelni

-Hirtelen hangulatváltozás (egyik pillanatról a másikra elmegy akár az életkedvem is)

-szituációba nem illő hangulat


Miért van az, hogy ezeket csak pár másodperccel később veszem észre, vagy ha időben, akkor miért nem tudom kordában tartani magam?



2016. máj. 1. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz ez leginkább tudományosan magyarázható, ha mélyebben bele akarunk menni. A testedben és az agyadban lejátszódó bonyolult biokémiai folyamatok eredménye amiket leírsz.
2016. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt nem igazán értem. El tudnád magyarázni?
2016. máj. 2. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Kamasz vagy, ennyi. Ha valóban zavar, számolj el háromig, míg valamit mondasz, ne indulatból tedd, hanem gondolkodj előtte.
2016. máj. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!