Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Menjek el pszichologushoz?

Neked Csak Garage kérdése:

Menjek el pszichologushoz?

Figyelt kérdés
(Elore is bocsanat az ekezetekert.) 13 eves lany vagyok, a ket tanar a suliba nagyon sokat piszkal, kerdezgetik hogy ,,mi a bajod?" Meg hogy ,,te depresszios vagy". Mar nagyon kezd az idegeimre menni, sokag sirok miatta, mert kihivtak a csaladsegelyt. Igazabol ha csak engem erintene ez az egesz, akkor kulonosebben nem erdekelne, csak az a baj, hogy anyat is ertinti, es nem akarom, hogy miattam legyen sokat szomoru. Anya ma bement a csaladsegelyhez mert behivtak, elmondta mi a gond (mellesleg a problema, hogy nem eszek, mert nincs etvagyam, sokat vagyok szomoru,eletkedvtelen, es a tanulmanyi eredmenyem is romlott) es valami kornyezetet akarnak megnezni, gondolom a hazat, a szobamat, meg ilyenek. Meg pszichologushoz kell majd jarnom, de nagyon felek, sirni fogok, es meglatja a kezemen a hegeket. Ilyenkor mit csinaljak? Hogy masszak ki ebbol az egeszbol? Egyszeruen nem birom mar.

2016. márc. 17. 21:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
gyerek is lehet depressziós, te nagyon ész...
2016. márc. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem számít miket csinálnak s mi történik környezetedben.

Csak e rád hatás gyakorlása számít, ami hozzáállásod miatt ilyen, ami személyiséged miatt ilyen.

2016. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!