Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek gáz ha nem merek...

Szerintetek gáz ha nem merek kitenni facebook-ra pl képet, videót vagy cikket stb mert félek mit gondolnak rólam az ismerőseim?

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 17:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam posztolgatni általában. Ha nem meredek téma, akkor viszont nyugodtan kiteheted, max nem nézik meg. :)
2016. jan. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Ezt nem gáznak hívják, hanem okosságra vall. Rólam se találnak képet az ismerőseim facebookon, sem bejegzzéseket se semmit. Nem azért, mert rosszul nézek ki és félek, hogy mit gondolnak rólam a többiek, hanem , mert ha egy képet felteszek, azt nem lehet úgy letörölni, hogy ne lehesse újra előszedni.



Ha meg eltekintessz a véleményemtől azt tanácsolom, hogy nyugodtam tegyél ki képet. Engem egy cseppet sem érdekel, hogy ki mit gondol rólam. :)

2016. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Én sem adok meg semmilyen adatot magamról, se képet.Mert az osztálytársaimnak semmi közük ahhoz hogy miket csinálok, vagy hogy milyen vagyok a gép előtt.
2016. jan. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%

Egyáltalán nem gáz, megértem, és együttérzek. Ahogy a mostani emberek, - akik Facebookon hangoztatják a véleményüket - képesek gondolkodni, az valami undorító. Van mindenféle nézetű ember, de sajnos az én ismerőseim döntő többségénél én ezt figyeltem meg, pedig nagyrészt diplomások, vagy végzős egyetemisták.


Posztolsz valamit, aminek az az üzenete, hogy "Egy gyereknek természetes igénye van egy apára, és egy anyára." Ez már rögtön szét lesz savazva, hogy te homofób vagy, gyűlölködő vagy, intoleráns vagy, túl konzervatív vagy, és igenis tartsd a lépést a 21. századdal!!!44!


Posztolsz valamit, aminek az az üzenete, hogy "egy nő bátran élje meg a nőiességét egy kapcsolatban, a család pedig egy természetes dolog, életünk fénypontja". De ez viszont már sovinizmus, te pedig rögtön nőverő, bántalmazó, agresszor leszel, aki a férfi társadalom szégyene!! Meg mi az hogy a család a természetes??!


Posztolsz valamit, amiben együttérzésedet fejezed ki az Európa-szerte (előre szervezetten) bántalmazott, erőszak áldozatául esett nőkkel. Ide is jönni fognak az olyan kommentek, hogy szemét fasiszta vagy, mit képzelsz magadról, azoknak az embereknek jogaik vannak, ez pedig a kultúrájuk része! Te ne szólj bele az ő kultúrájukba!


Posztolsz/megosztasz egy erőszakos bűncselekményt, amiben nyilvánvaló, hogy az elkövető itt élő, de nem magyar származású. Még oda is írod esetleg, hogy vigyázzunk, mert ez az ember veszélyes, stb. Itt nem lövöm le a poént, próbáld ki, mit reagálnak a többiek.



Az a baj, hogy a közösségi média ahelyett, hogy betöltené a normális szerepét (összehozza az egy véleményen lévőket, a különbözően gondolkodókat pedig kompromisszumra késztetné), használat közben rájössz, hogy nem is lehet saját véleményed anélkül, hogy ne jönnének rá gyalázó privátok/kommentek akkor sem, ha a poszt stílusa normális (köznyelvi), és a helyesírás is rendben van. És pont azoknak az embereknek szoktak az ilyenek alatt/után beszólni, akiknek a leghangosabban állnak ki a szólásszabadság mellett, akár egy Je Suis Charlie profilképpel, akár máshogy. Szomorú.

2016. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

oszz meg valami népszerű hírt amiről mindenkinek megvan a véleménye aztán írj hozzá valami durvát amire felfigyelnek.


pl: élve elégetnéd az össze bevándorlót,

poénnak jó hogy mit szólnak hozzá az ismerősök,

1-2 ilyen után szerintem sikerült leküzdenek a félelmed hogy mit gondolnak rólad.

2016. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Néha osztok valami közhasznút, nincs a fentiek közül egyik gondom se. Máskor valami poénosat, szintén ez van. Megint máskor valami giccsmentes szépet, újra csak gondmentes. Mert a kutya nem nézi. :D
2016. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!