Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Most már nincs olyan, hogy...

Most már nincs olyan, hogy magánélet?

Figyelt kérdés
A facebook kijelzi, a megtekintések számát... Azt is lehet látni, hogy ki nézte meg az adatlapunkat? Mást nem zavar ez az oldal?
2015. okt. 14. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

De van magánélet.

Azoknak nincs, akik kirakják a facebookra...

2015. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, de egyelőre nem láttam, kik nézték meg. Nem az engem nézők érdekelnek, hanem, hogy én ne legyek más listáján, és ne lássanak idegenek..és jelöljenek be, írjanak rám...bla bla..
2015. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van magánélet: az egyénen múlik, hogy mit tesz föl a FB-lapjára. Én zenén kívül semmit nem teszek föl magamról.


A feltett kérdésedre ("A facebook kijelzi, a megtekintések számát... Azt is lehet látni, hogy ki nézte meg az adatlapunkat?" szívesen fogadnám én is a választ, mert eddig senkitől nem kaptam egyértelműt ezekre.

2015. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gondolj bele mekkora össznépi felháborodást kavarna (világszerte) ha láthatóvá válna az, hogy ki kinek a profilját nézegette!

Ti is itt aggodalmaskodtok, hogy jajjj én nem bánom ha az enyémet nézik csak azt ne lássák, h én kijét nézem. Mindneki így gondolkodik. Mekkora ciki lenne már. :D


Amúgy meg nem kell kiposztolni mindent és akkor van az embernek magánélete.

2015. okt. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én attól féltem, félek, hogy ezeknek a posztoknak a megtekintőinek a számán kívül a nevét is kiadja...az igazán gáz lenne, törölném magam egyből, a képemet legalább is
2015. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!