Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Valami jó köszönés?

Valami jó köszönés?

Figyelt kérdés
Milyen köszönés van, amit egy fiú mondhat egy lánynak, ami kicsit vicces, humoros, és amit leginkább szeretnek a lányok?

2015. okt. 2. 20:22
 1/6 gömbicica ***** válasza:

köszönj ugy, ahogy Te érzed, hogy helyes. ne keress mást.

ne légy mesterkélt, "majmoló".

És legyél őszinte, a lányban lásd meg a nőt!

-mondom mindezt az idősebb korosztályból-

2015. okt. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Attól függ hány éves vagy?
2015. okt. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17
2015. okt. 2. 20:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl ha ismeri az SzJG-t: Csoki, Csokoládé

Ha nem: Madárcsicsergős szép reggelt/délutánt! ;)

Én ezeken szoktam nevetni, de nem tudom, nektek mi a stílusotok.

2015. okt. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg koszones van, en altalaban azt mondom udvozletem, vagy szep napot, ha idegen lannyal talalkozom. Ha barat akkor pedig poenosan valamit spontan. Mondjuk en 22 vagyok, nalatok lehet jobban jatszik meg a szia. De ha benyogsz egy agyjon Istent, vagy hasonlot, sztem tuti elrohogik magukat. Persze ehhez kell egyfajta stilus, vagy hangsuly, hogy lassak poenosan mondod.
2015. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Húha! Én már azon is csodálkoztam, hogy ezt valaki megkérdi :D Sokan csak köszönés nélkül állnak be a társaságomba és légkörömbe, szóval elismerésem, mindegy hogyan köszönsz, csak köszönj.
2015. okt. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!