Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Népszerűség? Hogyan?

Népszerűség? Hogyan?

Figyelt kérdés

Nem éneklésre, vagy más különleges dolgokra gondolok. Hanem, arra hogy, hogy lehet valaki népszerűbb bizonyos társaságokban. Vannak emberek akik teljesen hétköznapiak, mégis népszerűek bizonyos közösségekben. Vannak, akik teljesen magányosak, vannak akiknek vannak baráti körei, és vannak akik csak megjelennek és mindenki köszön neki.

Min múlik ez? Milyen tényezők befolyásolják?


2015. okt. 2. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen voltam gimiben, sőt egyetemen is. Mentem a folyosón mindenki nyújtotta a kezét, mindenki köszönt.


Hogyan csináltam? Egyszerű: elkezdtem köszönni mindenkinek akit látásból ismertem, 2 köszönés után már beszélgetni is lehet, kb. 10 alkalom (3-4 hét) meg már jó ismerősként fogadtak.


Persze ezek csak felszínes kapcsolatok voltak, inkább arról szólt hogy arra az 5-10 percre senki ne unatkozzon, igazából egy komoly barátra sem tettem szert.

2015. okt. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nálam pont fordítva van :)


Van 4-5 komoly barátom, de felszínes csak 1-1.

2015. okt. 2. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem meg soha nem volt egyetlen barátom sem, hiába köszöntem én bárkinek.
2015. okt. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van egy adott közösség, amibe beleillesz a tulajdonságaid, érdeklődésed, egyéniséged alapján, akkor ott népszerű leszel.Ha nem illesz bele, akkor nem.Minden azon múlik, hogyan fogadnak a birkák, mert a legtöbb közösség sajnos birkákból áll.Épp ezért kedvelik a legtöbb helyen, a locsi-fecsi, átlagos témákról fecsegő, felszínes embereket, mert ezek tudják őket vezetni, a birkáknak pedig vezetőre van szükségük.

Ha nem ilyen társaságra vágy, akkor esetleg keress valami érdeklődésednek megfelelő klubot, ott népszerű lehetsz .

2015. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!