Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tudok tenni?

Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Eléggé szeretethiányos vagyok,szinte sosem figyelnek rám.

A baráti társaságomban még csak-csak elvagyok de ha hazaérek nem nagyon foglalkoznak velem. Régebben a barátaim is kezdtek elhanyagolni és ettől eléggé bepánikoltam,ezért bekamuztam hogy van pasim mert ezáltal figyeltek rám. Aztán mikor ez lecsengett megint kitaláltam valamit. Egyik hazugság jött a másik után és a végén úgy hazudtam hogy még én is elhittem. Mostmár a barátaimmal minden oké de valamiért még mindig hazudozok. El akarom hagyni ezt!! Kérlek segítsetek!! Hogyan "segítsek" magamon? (A pszihológus nem opció). Előre is köszi.


2015. szept. 29. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hazudni akarsz mindig figyelmeztesd magad h így végleg elveszítesz Mindenkit, akik szeretnek azt szeretik aki vagy nem pedig a hazugságaidat.
2015. szept. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudatossággal és figyelemmel könnyü.

Mikor még gondolat formájában van, töröld el s ne mond ki/írd le.

Írj ha kell tanács.

2015. okt. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a hazug embertől nagyon meg lehet undorodni. Volt egy kolléganőm, aki ha kellett, ha nem, hazudott, minden egyes nap, tök fölösleges dolgokról is. Az egész élete egy hazugsághalmaz volt. Rettentő nehéz volt vele együttdolgozni, és még most is utálok rá gondolni is. Szóval vigyázz, mert nagyon el tudod magadtól riasztani az embereket.
2015. nov. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!