Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyira beégtem az osztály...

Annyira beégtem az osztály előtt, hogy nem merek iskolába menni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Magyar óra volt, a tanár épp kihívott a táblához. Nagy szerencsétlenségemre pont ki volt öntve valami lötty a padlóra. És igen, elcsúsztam... de úgy hogy amikor borultam, reflexből belekapaszkodtam a krétatartóba. Ugye a krétatartónak van egy olyan tulajdonsága hogy tele van krétával és a hozzá tartozó porral. És nem vagyok dagi de valahogy sikerült a krétatartót kitépni a helyéről, és az egész rámömlött. A ruhám, a hajam, mindenem krétás lett! Erre nem elég hogy fájt, de az egész osztály hangos hahotázásba kezdett, még a tanár is! Nagyon megalázó volt! Szerencsére az volt az utolsó óra, úgyhogy utána szinte rohantam haza. Nem tudom mit csináljak, félek hogy ha legközelebb ki kell mennem a táblához, akkor mindenkinek eszébe jut ez az eset, és nem akarom hogy mégegyszer kinevessenek! Ez is elég volt!!!

2015. szept. 28. 19:10
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nevess rajta te is. ;)


Nálunk tegnap tömve volt a női mosdó, a zárak újak rajta, én meg nem nyitottam ki rendesen, és azt hittem, a barátnőm nem enged ki, néha szokása ilyen hülyeségeket csinálni. Elkezdtem kiabálni, hogy azért már igazán kiengedhetne, stb, és akkor vettem észre, hogy nincs rendesen kinyitva. Mikor kimentem, mindenki furán bámult, jó páran nevettek is, a barátnőm meg az ajtóban szakadt a röhögéstől. Inkább csatlakoztam hozzá, én se reagáltam volna másképp, ha ő vagy valaki más kiabál percekig magában. :'DD

2015. szept. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én úgy beszóltam volna mindenkinek... Sokáig tudom tűrni a gyökérséget, de ha már felrobbanok az idegességtől, és nem bírom magamban tartani, azt mindenki megérzi.
2015. szept. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!