Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Annyira beégtem az osztály...

Annyira beégtem az osztály előtt, hogy nem merek iskolába menni! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Magyar óra volt, a tanár épp kihívott a táblához. Nagy szerencsétlenségemre pont ki volt öntve valami lötty a padlóra. És igen, elcsúsztam... de úgy hogy amikor borultam, reflexből belekapaszkodtam a krétatartóba. Ugye a krétatartónak van egy olyan tulajdonsága hogy tele van krétával és a hozzá tartozó porral. És nem vagyok dagi de valahogy sikerült a krétatartót kitépni a helyéről, és az egész rámömlött. A ruhám, a hajam, mindenem krétás lett! Erre nem elég hogy fájt, de az egész osztály hangos hahotázásba kezdett, még a tanár is! Nagyon megalázó volt! Szerencsére az volt az utolsó óra, úgyhogy utána szinte rohantam haza. Nem tudom mit csináljak, félek hogy ha legközelebb ki kell mennem a táblához, akkor mindenkinek eszébe jut ez az eset, és nem akarom hogy mégegyszer kinevessenek! Ez is elég volt!!!

2015. szept. 28. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan, pár nap, és senki sem fog rá emlékezni. Igen, ha máskor kimész, eszébe fog jutni az embereknek ez az eset de már csak nevetni fognak rajta, nem gúnyolódni. Ha a mai eseten is gúnyolódnak, akkor éretlenek és buták. Ilyen bárkivel megtörténhet, nem csak veled.
2015. szept. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Megmosolyogtam én is a történetet de nem rossz indulatból. Szerintem ők sem rajtad nevettek hanem a szituáción. Csak képzelj valaki mást abba a helyzetbe. Szerintem te is nevettél volna mert egyszerűen egy normális lelkületű ember ilyen. Ezt sem rossz indulatból mondom csak tapasztalatból, hogy szinte biztos lehetsz abban, hogy máskor is eszükbe fog jutni. Esetleg megpróbálhatnál velük együtt nevetni és talán jobban érzed azt, hogy nem rajtad nevetnek. De ha nem megy az sem baj. Ha ennyire megalázónak érezted és nem szeretnél iskolába menni menj el a háziorvosodhoz és mondd azt neki, hogy megy a hasad vagy egyszerűen nem érzed jól magad ezért szeretnél otthon maradni. Csak légy határozott :)
2015. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Én tuti odamentem volna, felsegíteni vagy legalább éreztetni, hogy nem vagy egyedül a sok birka ellen.


23f

2015. szept. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ha Te is az eset után nevettél volna, akkor mindenki viccként fogná fel. Nem kell ebből nagy dolgot csinálni.

Csak az a nagy dolog, amit annak képzelsz! Ettől nem kell kellemetlenül éreznie magát az embernek!!

Az ilyen esetet nevetve kell felfogni, ha nem történik komolyabb sérülés. Ha nevettél volna Te is rajta, a fájdalmad is kisebb lehetett volna. :)

2015. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja persze, én meg visszamentem volna az időben, hogy feltöröljem a vizet a padlóról. 14 évesen te is hörögtél volna mint egy bolond.


Szerintem nem kell ezen izgulni, röhögni fognak mikor meglátnak, és akkor is mikor kimész a táblához, de nem rajtad, hanem a szituáción. Én a helyedben még játszanám is magam, pl ha megint kihívnak akkor direkt úgy csinálsz mintha elesnél, aztán mégsem

2015. szept. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

VÁÁÁÁÁHAHAHAHAHA!!!!!!


Biztos lehetsz benne, hogy még sokáig röhögni fognak ezen, ha kimész a táblához! Én is röhögnék!


Csak éppen én akkor is röhögnék, ha velem történt volna ez!!!!!

Ne vedd ennyire komolyan, tanulj meg röhögni saját magadon!

2015. szept. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

jezus, nyusziii, tényleg ne vedd magadra, a szitu volt vicces. Te is nevettél volna, ha más megy ki és így jár. Ne félj, ha úgy elnyalsz, hogy mozdulni se bírsz, meg vérzel, nem röhögtek volna, de ilyen "nem történt semmi komoly" baleseteken miért ne?


legyél lazább... :)

2015. szept. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Tanulj meg magadon nevetni ember. Üsd el poénnal.
2015. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És akkor megkérdezhetném, hogy most miért lettem lepontozva?! :D
2015. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Meg kéne tanulnod nevetni magadon :)

Én röhögve mentem volna ki a wcre lemosni magam.

2015. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!