Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a véleményetek a kézcsókról?

Mi a véleményetek a kézcsókról?

Figyelt kérdés
Eloszor is bocsi az ekezetek miatt. Nektek mi a velemenyetek a kezcsokrol? En nem szoktam adni, de multkor ( hozzateszem reszegen) adtam ket lanynak elkoszonesnel. Tok random jott a dolog. Es masnap beszeltem az egyikkel es valosaggal el volt ajulva, hogy en mennyire udvarias vagyok es hogy neki mennyire jol esett. Mindket lany egy egy baratom baratnoje, szoval nem volt benne semmi onerdek, vagy flort vagy barmi hasonlo. Nektek errol mi a velemenyetek? Nem tul regimodi?
2015. szept. 25. 22:22
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem tetszene. De én nem szeretem az érintést idegenektől, hogy a szája érne hozzám, azt meg egyenesen...váá kirázna a hideg tőle. De lehet valakinek ez is elég, hogy elcsavarják a fejét. :) Akkor hajts rá, ha ennyire butácska.
2015. szept. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
De! Tul régimodi. De ez nem azt jelenti, hogy szar!!!
2015. szept. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Ez aranyos sztory :)

Kb. ha valaki részegen csinálja na ok nincs magánál, józan pasinál biztos elgondolkodnék, hogy mi a baja ennek. :) Pedig semmi bajom nincs ezzel, csak manapság ez nekem már furcsa.

2015. szept. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

Párkapcsolatban aranyos, nem feltétlenül elköszönésnél hanem csak úgy. Az exemnek szép kézfeje volt rendszeresen megpusziltam.


De idegenektől számomra furcsa, barát barátja már csókolt nekem kezet bemutatkozásnál. Hát én csak egy kézfogásra számítottam, ne pedig arra, hogy lesmárolja a kezem :D

20/L

2015. szept. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Egyszeri alkalomként aranyos és udvarias gesztusként lehet felfogni, viszont ha rendszeresen csinálja az ember, az szerintem már nagyon erőltetett.

Van egy haverom, aki ilyen nagyon udvariaskodó, meg jópofizó (legfőképp persze a lányok előtt) és komolyan mondom, egy csepp lazaság sincs benne. Na, ő szokott mindig kezet csókolni a lányoknak bemutatkozásnál, akik ilyenkor persze el vannak olvadva, hogy micsoda úriemberrel van dolguk, de gyanítom, hogy ha eltöltenének vele pár napot és szembesülnének vele, hogy ez a túlzott úriembereskedés nem csak egyszeri gesztus nála, hanem folyamatos állapot, akkor elég hamar zavaróvá válna nekik a dolog.

21/F

2015. szept. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna, ha nem ismerem. Ha jóban vagyunk, és egy évben egyszer megteszi, akkor megmosolyognám, azzal úgy nem lenne bajom, de ha ismeretlenként köszönne így, a hideg kirázna. Azt se szeretem, ha ismeretlenek ölelgetnek, arcon puszilnak.
2015. szept. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gagyi dolog, sőt: már-már túlságosan alázatossá válik a másikkal szemben az, aki csinálja. Az alázatosságnak azonban pozitív-negatív iránya is lehet: valós vagy érdekből...
2015. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!