Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házibuliba sör?

Házibuliba sör?

Figyelt kérdés
Ciki, nem ciki, sosem voltam még semmilyen buliban, most viszont meghívtak. Kéne sört vinnem, de milyet és mennyit szoktak ilyenkor (20-25, max. 30 ember)? Nem iszom, így nem tudom, hogy melyik "jó" (így légyszi azt se írjátok, hogy amilyet én meginnék).

2015. szept. 24. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Én vinnék max 10et soproni,dreher :)
2015. szept. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mindegy milyet viszel, max akkor kezditek el inni, ha már mindenki berugott és mindegy milyen jön utána. :D Szándék a fontos nem a minőség.
2015. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fogsz itt olyan választ kapni, ami megmondaná a tutit, mert mindenki azt fogja írni, amit ő szeret.

Nincs olyan, hogy "jó" sör, mert mindet szereti valaki ( különben nem lenne vevője - és akkor nem árulnák), és ugyanazt vannak, akik ingyen sem innák meg.

A legegyszerűbb az lenne, ha megkérdeznéd a házigazdát aki meghívott.

2015. szept. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nehogy már te itass mindenkit, vigyél 1 doboz Borsodit oszt szevasz.
2015. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vigyél egy kartonnal és kész. Nem csak te fogsz piát vinni. Muszáj pont sört vigyél?
2015. szept. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne proliskodjunk már, a házibuli arról szól, hogy mindenki visz valamit és mindenki iszik a többiekéből is. Te még jól jártál a sörrel, a "töményesek" többet fognak költeni. Ha stílusos akarsz lenni és ovációt kiváltani, vigyél valami ilyesmit: [link]
2015. szept. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell ezen ennyit variálni,többieknél ez nem hiszem hogy gondot okoz.Nem kell 30-at vinni azért elég mondjuk 7-8doboz vagy amit elöttem írtak az is jó ötlet.Lényeg,hogy ne ilyen ócska sört vegyél hanem pl borsodi,arany ászok,dreher,kaiser,soproni...
2015. szept. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy karton olcsóbb sör, legalábbis én ennek örültem legjobban amikor sok házibulit szerveztem, a sör nagyon gyorsan fogy , egy kartonban pedig jó sok van és nem annyira vészesen drága
2015. szept. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a házigazdát, az a legegyszerűbb.
2015. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Viszel mondjuk 5 Borsodit meg 5 Heinekkent és kész.
2015. szept. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!