Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Házibuliba bort meg chipset...

Házibuliba bort meg chipset viszek, ezzel nem lőhetek mellé, nem?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 12. 11:01
 1/5 anonim válasza:
100%

Végül is nagyon nem, de én a helyedben chips helyett mást vinnék.

Nem tudom,hogy hányan lesztek, de egy zacskó chips egy embernek is kevés néha, nem hogy soknak.

Inkább vegyél tescoban két zacskó ropit, az hálásabb tud lenni, mivel ha már a társaság fele jó állapotban van,az legalább fel is szív valamit. Illetve laktatóbb egy kicsit, meg több is van benne.

(de jó tipp, hogy ha tescos terméket veszel,akkor azt vedd, aminek fényes a felülete, ne a mattot, mert a matt színűnek kaki íze van)

2014. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kb 15-en leszünk, de szerintem mindenki hoz valamit a pia mellé. Köszönöm a választ! :)
2014. ápr. 12. 13:23
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a chips jó ötlet, népszerű lesz.

A pia felitatására fatákonyabb ha pogácsa, kenyér+virsli vagy pizza rendelés van.


A bor meg ilyen fura műfaj, ha nagyon pocsék, akkor tessék vinni kólát is. Ha jó, én nem vinném házibuliba. Egy kis tömény is jó ha van.


Igazából azt viszel mait inni szeretnél.

2014. ápr. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
51%
Ha nem viszel pisztolyt/puskát akkor nem lőhetsz mellé!
2014. ápr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a chipset nem favorizálom. Vigyél pogácsát,lehet készen is kapni.
2014. ápr. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!