Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Lányok! Nektek bejön az ilyen...

Lányok! Nektek bejön az ilyen férfi?

Figyelt kérdés

Művelt, értelmes 2 diplomával informatikai területen.

Átlagos testalkatú, azt mondják rá, hogy helyes.

Gazdag, jól menő vállalkozása van.

Elegánsan öltözködik.

Nem iszik/dohányzik, nem drogozik.

Családot szeretne alapítani.

28/f


2015. szept. 23. 15:03
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

ez mind szép és jó, hogy leírtad a pozitív tulajdonságokat...


akkor most írhatom én a negatív lehetőségeket?

horkol, büdös a lába, agresszív, idegbeteg...


ne csak a pozitívakat sorold fel...mert ez mind szép és jó, de nem a valóság!


22F

2015. szept. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Szia! Ezek közül egyik sem igaz rám. :) Egyébként meleg vagy? Mert lányok válaszát várnám ha lehetséges. :)
2015. szept. 23. 15:11
 3/21 anonim ***** válasza:
18%

ha észrevetted volna nem a kérdésre válaszoltam, hanem felhívtam a figyelmed arra, hogy ez csak féligazság :)

és ha meleg is lennék akkor sem lennék lány :D

2015. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ennyiből nem lehet tudni.

Ezek pozitív tulajdonságok, de nem derül ki belőle, hogy hogyan bánsz egy lánnyal.

Nekem az a fontos, hogy egy férfi legyen kedves, jó lelkű és tudjunk mindenféléről beszélgetni. Az konkrétan nem szempont, hogy hány diplomája van és hogy van-e neki.

2015. szept. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Gazdag,jól menõ vállalkozása van"

"Elegánsan öltözködik"


Ezeket a jellemzõket kivéve igen.

2015. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
21%
"Gazdag, jól menő vállalkozása van." Ennyi. Nem is kell több, ezzel meg van véve a nők 90%-a, a többi 10% meg hibahatár, és nem lényeges .
2015. szept. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
És hol maradnak a rossz tulajdonságok? Mert ez így csak a fél csomag. Bár láthatóan a marketing megy.
2015. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Művelt, értelmes 2 diplomával informatikai területen. - Ez nem jelenti azt, hogy intelligens. Van lexikális tudása, tök jó. Egyéb területek? Kedves? Türelmes? Agresszív? Alkoholista? Milyen az érzelmi intelligenciája, stb?


Átlagos testalkatú, azt mondják rá, hogy helyes.

Elegánsan öltözködik.

Ez is tök jó, de szubjektív, hogy helyes-e és az összkép számít.


Nem iszik/dohányzik, nem drogozik.

Pluszpont.

Családot szeretne alapítani.

Valakinél ez is pluszpont.


Gazdag, jól menő vállalkozása van.

És? Most el kellene alélnom? Ez semmi, ettől nem leszel emberileg értékes, pedig az számít egy kapcsolatban.


Negatív tulajdonságok? Azok hol maradtak? Olyan nincs, hogy nincs. Ha véleményre vagy kíváncsi, akkor ne ferdíts.


Ezek alapján nekem nem "jönnél be".

2015. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Szimpi lenne, ha nem akarna gyereket. Én nem akarok családot. Engem meg aztán nem érdekel, hogy gazdag-e vagy sem, akkor is dolgozni fogok ha havi szinten keres 1 milliót.


20/L

2015. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%

Aha... szóval egy sznob vagy, aki csak azt veszi emberszámba, aki nem dohányzik és gazdag? Ennyi elég is, szaladok inkább jószívű, segítőkész férfiak után, akiknek nem az az első mondat magukról, hogy milyen gazdagok.

Azt mondják rád, helyes vagy. Ez aztán sokat mond el a külsődről. A nők se olyan egyformák ám, hogy mindenkinek ugyanaz a férfiideálja.

És elég gáz, hogy majdnem 30 évesen jut eszedbe családot alapítani. Másnak ennyi idősen már 2 gyereke van.

Az meg egyenesen röhej, hogy annyira nem vagy életképes, hogy interneten akarod megtalálni életed szerelmét. Azt még meg érteném, ha egy 18 éves srác próbálkozik itt, na de 28 évesen? Bocsi, de ez nem jön be :/.

Amúgy ez tényleg csak féligazság, nem hiszem, hogy annyira tökéletes vagy, hogy egy negatív tulajdonságod sincsen. Főleg, hogy akkor már lenne párkapcsolatod. Ne csak fényezd magad, beszélj negatív dolgokról is.


/egy lány/

2015. szept. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!