Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok nektek bejön a mai...

Csajok nektek bejön a mai #Swag #Yoló #csillámgyerek féle "Férfi" utánzatok? :D

Figyelt kérdés
Gondolok itt csőgatya agyon borotvált rózsaszín polós "férfiakra" és ha igen, akor mi tetszik benne ? 17/F
2015. aug. 29. 20:28
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Nem tetszik. Egyáltalán nem férfias.
2015. aug. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem. Én a férfias férfiakat szeretem. Legyen szőrös is!
2015. aug. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
16%

Egyszerűen ők ma a férfiak. Menők, magabiztosak. És nem utolsó sorban jók az ágyban is, mert merészek.

19/L

2015. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Igaz merészek, ha melegnek kell kinézni az utcán :D
2015. aug. 29. 20:36
 5/28 anonim ***** válasza:
59%

Merészek? Magabiztosak? Én ezt nem értem. Nekem erről a stílusról mindig a gyerekes fiúk, férfiak jutnak eszembe.

Semmi magabiztosságot nem látok bennük.

2015. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
42%
Ez nem férfias, én ha az utcán ilyet látok nem a férfi szó jut először az eszembe. De nekem már a félméter magas ecset haj sem tetszik. :P Ráadásul a csőgatya nem nyomja össze a ...-ját? :D ^_^
2015. aug. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
29%

Igen merészek. Ők a népszerűen az iskolában. A mag. Meg vannak ugye a divatot elítélő pattanásos képű, szemüveges, tokás, kockák, mint a kérdés kiírója.

Ők irigyek ezekre a mai "#Swag #Yoló #csillámgyerek féle "Férfi" utánzatokra", mert undorítóak, - és nem is tesznek ellene - így persze egy csajt sem kapnak meg. Aztán bánatukban ilyen kérdéseket írnak ki, és olyan válaszokat adnak, mint az itt lévő válaszok 90%-a.

2015. aug. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Tán te is meleg párti vagy ? :d Na ak ne itt oszt az észt hanem takarodj az Andrásira :D Bocsmár de a stílusom Hip-Hop és nem nem itélem el a divatot de a női ruha maradjon a nőkön ne a férfiakra kerüljön fel :)
2015. aug. 29. 21:11
 9/28 eznemlényeges ***** válasza:
IGEN, undorítóak, gyerekesek, s csak dumálnak, semmit nem csinálnak, igen és ha kocka vagyok? bajod? és mi van velem? naponta 1,5 órát gyúrok, és egyáltalán nem vagyok irigy ezekre a hülye kisgyerekekre. Nagy a szájuk, de a kezén izom nincsen.
2015. aug. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
LMég annyi h lehet h népszerűek mégis vki beleáll a pofájába h na ak most ugass a szemembe levegőt nem mernek venni de igen ők a KEMÉNY MAG azt a lankadt p*cs keményebb náluk
2015. aug. 29. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!