Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azért feljelenthet valaki...

Azért feljelenthet valaki mert beszólogatok neki?

Figyelt kérdés
Szomszédom aki beakart hozzánk törni (de erre nincs bizonyíték) a lépcsőházat mossa mindig. Mondtam neku hogy pont ez a munka való neked, meg hogy az élete semmit sem ér és ez minden amit elért az életben stbstb.. De csak futólag égetem le mindig, tehát nem állok meg őt ócsárólni, mindig csak menet közben. Ez illegálid tevékenység?
2015. szept. 23. 11:37
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
62%
A kérdező egy végtelenül buta ember kedves 56%-os, próbálja teszi az idegzetét utána meg sír a szája. Ja hogy kamu a kérdés is és Te is csak provokálsz? Bocsi. Akkor nem reagálok többet :-)
2015. szept. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

#26os, ki mondta hogy nem szólt vissza?

Ezórt is írtam hogy nem álltam le vele veszekedni mert az tényleg már kötekedésnek számítana

2015. szept. 23. 12:41
 33/43 anonim ***** válasza:
Ja a kérdező vagyok lebuktam :((
2015. szept. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Igen, mert ha beszólsz valakinek, akkor az nem kötekedés, ugyan.


Komolyan, keress egy gerincet. Nagyon kemény ember lehetsz, ha nem mersz a szeme elé állni és megmondani kulturáltan a véleményedet. Ahelyett, hogy értelmes ember módjára megbeszélnéd vele, ehelyett folyton beszólsz neki, de csak akkor, ha gyorsan el is tudsz tűnni onnan.

Szánalmas. Gyerekes. Nevetséges.


Igaza van valamelyik válaszolónak:

" "mert nem tudja kivel kezdett ki"


Kivel? Senkivel. "

2015. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Gerincet neki kell keresnie a tette után :) mellesleg nem egyszer próbáltam vele normálisan beszélni... az összes válaszából az látszott hogy nem fogta fel a mondandómat vagy nemis akarta felfogni, tehát a normális beszélgetésre nincsen lehetőségem!
2015. szept. 23. 13:58
 36/43 anonim ***** válasza:

Persze, akkor erre a megoldás az, hogy beszólogatsz neki majd elmenekülsz.

Gratulálok, egy újabb emberi hulladék...

2015. szept. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Jónapot rendőrség?

Igen

Szeretnék feljelentést tenni.

És pedig?

A szomszéd azt mondta nekem hogy a takarítás nekem való munka!

Én is azt mondom otthon a feleségemnek,na viszlát :D

2015. szept. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Szépen befárad a rendőrségre és elmondja hogy a szomszéd hátráltatja a munkája elvégzésében + fizikai bántalmazást próbál kiprovokálni. Nehogy azt hidd, hogy nem foglalkoznak vele.
2015. szept. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
37 ezzel kiderült hogy fogalmad sincs semmiről csak okoskodsz :-P
2015. szept. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy fizikai bántalmazás provokálása :D Az hogy valakinek beszólsz és az megtámad az egyértelműen a támadó lesz elmarasztalva. Látlelet és rendőrség -könnyű avagy súlyos testi sértés. Utána felesleges azzal védekezni hogy de hát azt mondta hogy takarítás nekem való..Ha nem élet vagy testi épség elleni konkrét fenyegetés (megöllek k@csog és támadó közeledés) a "beszólás" akkor ez lényegtelen momentum egy testi sértéses esetnél. A k anyázás sem mentség ,ha utána nekiesik a másik..de itt erről szó sincs.

Mondom:konkrét nyertes peranyag linkelését kérném,ítélettel ..ja hogy az nincs.köszöntem.

2015. szept. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!