Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Azért feljelenthet valaki ha...

Azért feljelenthet valaki ha kukkolok?

Figyelt kérdés
Ha kinézek az ablakon ( második emelet , 2 emeletes társasház) akkor a szembe lévő utcán van egy ház. A ház tetőtéri ablaka erre felé néz , és egy fürdő ablak. Ha bemegy fürödni a csaj akkor kicsit megnyitja az ablakot és egy kicsit be lehet látni :)). Ha pl észreveszi , hogy egy távcsővel kukkolom ,azért feljelenthet ?

2014. júl. 15. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Bizonyítsa:D
2014. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így van,sőt nem én néztem őt hanem ő nézett engem :)
2014. júl. 15. 23:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fel. De egyszerűbb feltennie egy függönyt. És ha már észrevett és nem tesz, nem fog feljelenteni.
2014. júl. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem tud oda függönyt tenni ,az ablakon ugye van , de mivel tetőtéri ,kinyitja akkor semmit sem ér
2014. júl. 16. 01:55
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
Hol laksz? Átmennék....
2014. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne kukkolj senkit!Azert mert betegesse valhat.Nem tudsz majd normalis emberi kapcsolatokat kialakitani kesobb.Majd mindenkit messzirol fogsz bamulni mert megszokod egy ido mulva.
2014. júl. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, feljelenthet.
2014. júl. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki mindenért feljelenthet. Más kérdés ,hogy senki nem fog törődni vele. Szépen megkérdik a rendőrségen ,hogy hölgyem van függöny az ablakon? Ja hogy nincs és tudja azt is hogy ha kinyitja ,az ablakát szabadon belátnak? Akkor ne csodálkozzon, az embereket nem lehet megvakítani csak azért mert ön pucéran flangál előttük. Menjen szépen haza és akkor nyissa ki az ablakot ha már felöltözött. Ennyi.
2014. júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Igen, én!
2020. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!