Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért gondolok folyton rá?

Miért gondolok folyton rá?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam, aki tavaly tetsztett nekem. Úgy tudom, én is neki, de ez nem biztos. A lényeg az, hogy most már nem jön be, de folyton rá gondolok. A múlt évi közös emlékek most is eszembe jutnak, valamikor róla is álmodok! Neki én mintha még most is tstszenék, bár valamikor olyan, mintha gyűlölne. De miért gondolok még most is rá? Nincs nap, hogy ne jutna eszembe. Miért?

2015. szept. 6. 20:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert még mindig tetszik, talán azért? Ne bonyolítsd túl az életet, majd ha idősebb leszel, akkor úgyis bonyolult lesz:)
2015. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha emlékeid vannak, és szépek, emlékezz, ha álmaid vannak és szépek, álmodozz, ha valami nem szép, próbáld mihamarabb elfeledni!
2015. szept. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké, mondjuk, hogy tetszik. De én nem akarom, hogy tetszen! Olyan unszi :/. De közben a régi emlékek bosszantóan szépek...
2015. szept. 6. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!